Túžite sa konečne zbaviť nadváhy? Lídrom a garantom bielkovinovej diéty PROTISSIMO® je u nás MUDr. Martin Klein

BRATISLAVA, 7. októbra 2013 (tlacovasprava.sk) – Leto prešlo rýchlosťou blesku a Vy už možno nemáte dôvod či motiváciu schudnúť, lebo sa plavková sezóna skončila? Je však niekoľko faktov, prečo je práve teraz vhodné obdobie na zbavenie sa Vašej nadváhy. Ľudský organizmus je nabitý vitamínom D z letného slnka a oddychu z dovolenky, z ktorej stále čerpá energiu. Preto je proces chudnutia jednoduchší, ako tomu býva v zimných mesiacoch.

Na Slovensku je lídrom a garantom bielkovinovej diéty PROTISSIMO® MUDr. Martin Klein. Nájdete ho v Centre chudnutia www.zdravoschudnut.sk v Poliklinike Mýtna v Bratislave.
Na Slovensku je lídrom a garantom bielkovinovej diéty PROTISSIMO® MUDr. Martin Klein. Nájdete ho v Centre chudnutia http://www.zdravoschudnut.sk v Poliklinike Mýtna v Bratislave.

Vianoce sú ešte relatívne ďaleko a každý z nás si počas nich dopraje hojnosti v podobe dobrého jedla či sladkých maškŕt. Preto práve toto jesenné obdobie je vhodné na to, aby ste sa zbavili nadbytočných kilogramov a mohli si dopriať počas Vianoc dobroty bez pocitu viny.

Metód a foriem chudnutia sa dá nájsť mnoho, avšak máloktorá z nich zabezpečí okrem samotného schudnutia aj niečo čo by mala zabezpečiť každá diéta.

Diéta by nemala byť iba zdrojom redukcie hmotnosti, ale mala by mať aj edukatívny cieľ v podobe toho, aby Vás naučila zdravšie žiť aj po skončení redukčného procesu.

Bezpochyby takouto je aj bielkovinová diéta PROTISSIMO®, ktorá je vo svete veľmi obľúbenou metódou chudnutia nielen medzi verejnosťou, ale taktiež v radoch politikov, hercov či známych osobností. Jej výhodou okrem vyššie spomenutých sú taktiež chutné a zdravé jedlá, spomedzi ktorých je ľahké si vybrať tie svoje obľúbené.

Diéta nepôsobí monotónne, práve naopak. Ketóza, teda stav, ktorý sa ňou navodí pôsobí tak, že nebudete reagovať podráždene, ako tomu býva pri iných formách chudnutia, ale budete v miernej eufórii a tým sa proces chudnutia spríjemňuje a uľahčuje. Ketóza je proces prebiehajúci v ľudskom tele, ktorý sa navodzuje konzumáciou a teda prísunom vysokokvalitných proteínových jedál, kedy sú svaly chránené a telo čerpá energiu z tukov a to je presne efekt a cieľ, ktorý chce každý pri chudnutí dosiahnuť.

Na Slovensku je lídrom a garantom bielkovinovej diéty PROTISSIMO® MUDr. Martin Klein, ktorý sa zaoberá nutričným poradenstvom niekoľko rokov a na základe analýzy a merania nastaví proces chudnutia každému podľa individuálnej potreby. Všetky potrebné informácie a odpovede Vám poskytne nielen ako odborný konzultant a lekár, ale aj ako človek, ktorý mnohými diétami sám prešiel, až kým nenašiel túto formu, ktorá mu pomohla a začal ňou pomáhať aj iným. Nájdete ho v Centre chudnutia www.zdravoschudnut.sk v Poliklinike Mýtna v Bratislave.

Kontakt:
MUDr. Martin Klein
odborný garant a líder PROTISSIMO®
Tel.: 0903 480 553
e-mail: info@zdravoschudnut.sk
http://www.zdravoschudnut.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.