Nová verzia hry Activity má doplnené pravidlá a možnosť opisovať pojmy zvukmi (FOTO)

BRATISLAVA, 17. októbra 2013 (tlacovasprava.sk) – Ľudia po celom svete vedia, že keď chcú kreatívne,  užitočne a zábavne tráviť čas, môžu sa spoľahnúť na obľúbenú hru Activity. Horúcou novinkou, ktorá poteší všetky generácie, je Activity Special spoločnosti Piatnik s inovovanými pravidlami a zaujímavými výzvami. Hlavným rozdielom oproti predošlým verziám je možnosť opisovať pojmy zvukmi.

Novinka Activity Special spoločnosti Piatnik s inovovanými pravidlami a zaujímavými výzvami. Novinkou je možnosť opisovať pojmy zvukmi.
Novinka Activity Special spoločnosti Piatnik s inovovanými pravidlami a zaujímavými výzvami. Novinkou je možnosť opisovať pojmy zvukmi.

Hry Activity sú založené na znázorňovaní niekedy veľmi netradičných pojmov rôznymi spôsobmi, čo vyvoláva množstvo úsmevných situácií. Precvičia vašu predstavivosť, jazyk, ruky či nohy.

Novú verziu s podtitulom Special si môžu zahrať až 4 až 16 ľudia rozdelení do tímov, takže je skvelá na chvíle rodinnej pohody i na párty. Hra obsahuje až 440 kariet s úlohami. Tie sú tentoraz dvojslovné, pričom trik je v tom, že každú časť názvu treba predviesť iným spôsobom.

Novinkou je možnosť opísať pojem zvukom. Samozrejme, hráči naďalej môžu aj kresliť, použiť slovný opis či pantomímu. Keďže sú pojmy dvojslovné, zábavy je ešte viac ako predtým,“ vysvetlila Jana Karásková zo spoločnosti Piatnik Praha.

Rodina Activity hier sa na Slovensku čoraz viac rozrastá. Osvedčenou klasikou je Activity Original 2, v ktorej je vzrušenie z hry vystupňované možnosťou vyvolať súboj so súperom a taktizovaním. Na cesty je ideálna verzia Activity Compact a Activity Gold sú zas výnimočné pridanými pravidlami o zlatých kartách plných prísloví a porekadiel.

Predstavivosť a rýchlosť detí otestuje Activity Junior Turbo. Ak sa chcete poriadne vyblázniť a vidieť svojich známych či rodinu v rôznych bizarných situáciách, stačí siahnuť po jednej zo spomínaných hier, ktoré majú tisícky fanúšikov.

O spoločnosti Piatnik

Spoločnosť Piatnik sa venuje výrobe hracích kariet, spoločenských hier a skladačiek puzzle. Medzi jej najznámejšie produkty patrí celosvetovo obľúbená hra Activity. Vďaka takmer 190-ročným skúsenostiam v oblasti dokáže pri výrobe šikovne spájať tradíciu s modernými technológiami. Spoločnosť využíva pre svoje produkty len tie najkvalitnejšie materiály. S celosvetovou ročnou produkciou 25 miliónov hracích kariet, 1 milión stolových hier a 1 milión skladačiek puzzle ukazuje, že spoločenské hry nestratili nič na svojej príťažlivosti. Prostredníctvom siete exkluzívnych partnerov spoločnosť pôsobí v 60 krajinách sveta.

Kontakt pre médiá:

Bc. Kristína Priecelová
Account Executive
Kharisma, s.r.o.
Mobil: +421 948 450 550
E-mail: kristina.priecelova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.