Jeden z najdôležitejších ľudí na webe príde do Bratislavy na konferenciu Judgment Day 8 (FOTO)

BRATISLAVA, 18. októbra 2013 (tlacovasprava.sk) – Mikko Hypponen, legenda v oblasti počítačovej bezpečnosti a jeden z 50 najdôležitejších ľudí na webe podľa magazínu PC World príde na konferenciu Judgment Day 8. Stretnutie svetových odborníkov na informačnú bezpečnosť sa bude konať 12.11.2013 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave. Podujatie spolu s partnermi organizuje spoločnosť  TEMPEST.

Ôsmy ročník konferencie bude zameraný na témy ako PRISM a prípad Snowden, riziká rastúcej mobility používateľov, detekcia zločinov alebo bezpečnosť webových aplikácií i databáz. Zaznejú vízie i trendy v oblastiach monitorovania elektronickej komunikácie alebo bezpečnosti v cloud prostredí. Počas konferencie budú pomenované aj najnovšie riziká sociálnych sietí a ich vplyv na podnikanie, či súkromie.

Judgment Day 8, Bratislava: Mikko Hypponen
Judgment Day 8, Bratislava: Mikko Hypponen

Mikko Hypponen hovorí: „Ak chcete ochrániť organizáciu pred online útokmi, musíte poznať nepriateľa. Toho spoznáte, ak budete počúvať ľudí, ktorí s ním bojujú denne. Uvidíme sa na konferencii Judgment Day.

Konferencia je bezplatná. Viac informácií vrátane registrácie nájdete na http://www.judgmentday.sk.

Kto je Mikko Hypponen?

Od roku 1991 pracuje ako riaditeľ výskumu v spoločnosti F-Secure vo Fínsku. Pod jeho vedením došlo k najväčším prevratom v histórii počítačových vírusov. Jeho prednášku na konferencii TED si pozrelo cez milión divákov a bola preložená do viac ako 35 jazykov. Známy Magazín Vanity Fair uverejnil jeho 9-stranový profil. V roku 2010 získal významné ocenenie Virus Bulletin Award ako „BestEducator in Industry“, ktoré sa udeľuje len každých desať rokov. Píše články pre tituly ako ScientificAmerican, Wired či ForeignPolicy a denník New York Times. Titulky novín plnil v roku 2011, kedy vystopoval a našiel autorov prvého počítačového vírusu v histórii – Brain.

Konferenciu Judgment Day 8 organizuje spoločnosť TEMPEST. Partnermi konferenciu sú Cisco, Check Point, Hewlett-Packard, IBM, McAfee a RSA. Mediálnym partnerom konferencie je magazín Infoware.

O spoločnosti TEMPEST

TEMPEST je popredný poskytovateľ IT produktov a služieb s vyše dvadsaťročnou históriou pôsobenia v odvetví informačných technológií. Svojimi produktmi a službami adresuje biznis oblasti, ktoré pomáhajú zákazníkom rásť a zlepšovať obchodné výsledky. Riešenia TEMPEST-u pokrývajú automatizáciu biznisu, riadenie služieb, mobilitu, biznis analytiku, integráciu aplikácií, správu majetku, ochranu biznisu, riadenie dát a výkonnosť IT. Medzi klientov spoločnosti patria významné organizácie z odvetví telekomunikácií, financií, priemyslu, sieťových odvetví a verejnej správy. TEMPEST je firmou so spoločensky zodpovedným podnikaním a korektnou komunikáciou. Viac na www.tempest.sk.

Kontakt:

Rastislav Chudík

RSVP
Mgr. Jana Demková
+PR manager
+Hviezdna 38,821 06 Bratislava
+Web: http://www.omnimedia.sk
+Mail: demkova@omnimedia.sk
+Tel: +421 2 40 20 08 24
+M: +421 903 252 665

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.