Slovenská firma LEADER LIGHT osvetľovala tohtoročný Októberfest v Nemecku (FOTO)

SPIŠSKÁ NOVÁ VES, 18. októbra 2013 (tlacovasprava.sk) – Po osvetľovaní tohtoročnej Eurovízie sa spoločnosť LEADER LIGHT so svojimi svietidlami dostala aj na nemecký Októberfest. LED svietidlá slovenskej spoločnosti LEADER LIGHT tento raz osvetľovali stany jedného z najväčších festivalov na svete Októberfest v Mníchove, v Nemecku. Pivnú udalosť roka si nenechalo ujsť približne 6,4 milióna ľudí.

Vďaka silnému výkonu sa svietidlá počas festivalu použili len na 50 %, avšak aj napriek tomu reálna úspora energie za hodinu dosiahla hodnotu 3.792 W.
Vďaka silnému výkonu sa svietidlá počas festivalu použili len na 50 %, avšak aj napriek tomu reálna úspora energie za hodinu dosiahla hodnotu 3.792 W.

„Ihneď potrebujeme znížiť spotrebu energie počas festivalu,“ vysvetľoval na stretnutí hlavný architekt mníchovského Októberfestu.

Počas predchádzajúcich ročníkov sa na osvetlenie stanov používali 300 W svietidlá, ktoré tento rok vystriedali energeticky úspornejšie LED svietidlá LL stage beam spoločnosti LEADER LIGHT.

Ide o rovnaký druh svietidiel, ktorými sa v máji osvetľovalo hlavné pódium Grand finále Eurovízie 2013 vo švédskom Malmö. Vďaka silnému výkonu sa svietidlá počas festivalu použili len na 50 %, avšak aj napriek tomu reálna úspora energie za hodinu dosiahla hodnotu 3.792 W, čo je v prepočte za 14-dňový festival ohromujúce číslo.

„Októberfest sme osvetľovali vôbec po prvýkrát, ale myslím si, že spokojnosť bola na oboch stranách. Svietidlá svojimi parametrami splnili očakávania a veríme, že budúci rok v tejto spolupráci budeme pokračovať, “ vysvetlil obchodný riaditeľ spoločnosti LEADER LIGHT Peter Kroul.

Leader Light
Leader Light

LEADER LIGHT je slovenská spoločnosť, ktorá sa od roku 2002 venuje výrobe originálnych LED svietidiel a LED technológie s vlastným vývojom.

Okrem osvetľovania televíznych štúdií, koncertov, pódií a show vo svojom portfóliu produktov ponúka aj architektonické osvetlenie. LED osvetlenie sa využíva aj v rámci energetických projektov (osvetlenie pozemných komunikácií, priemyselné osvetlenie, osvetlenie športovísk/verejných priestorov a budov), ktoré prinášajú  reálnu úsporu prevádzkových nákladov na osvetlenie od 60 % do 85%.

Spoločnosť LEADER LIGHT má celosvetovo 30 distribútorov a 64 partnerov.

Fotogaléria:

.

Kontakt:

Mgr. Martina Chabadová
marketing specialist
Leader Light s.r.o.
M. Gorkého 33, 05201 Spišská Nová Ves
phone:+421 (0) 905 385 770
e-mail: martina@leaderlight.sk
http://www.leaderlight.eu

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.