*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY

Ericsson Application Awards 2014: Hľadá sa mobilná aplikácia roku, víťaz získa 25 000 eur!

BRATISLAVA, 21. októbra 2013 (tlacovasprava.sk) – Ericsson vyhlásil už piaty ročník Ericsson Application Awards (EEA). Študenti a zamestnanci malých a stredne veľkých firiem sa môžu po celom svete prihlásiť do súťaže na aplikácie pre Android a iOS. V hre sú nielen atraktívne finančné ceny, ale aj prestíž v obore. Záujemcovia môžu súťažiť v dvoch kategóriách – jedna je určená pre študentov a druhá pre malé a stredné firmy s menej než 100 zamestnancami. Prihlásiť aplikáciu je možné už teraz až do 28. februára 2014 – viac tu.

Ericsson

Ericsson

Témou súťaže 2014 sú Aplikácie pre pracovný život, ktoré podporujú hlavnú víziu Ericssonu – myšlienku celosvetovo zasieťovanej spoločnosti, v ktorej sú všetci navzájom prepojení a to odkiaľkoľvek.

Úspešné aplikácie by mali priniesť zaujímavé riešenia pre náš pracovný život a to teraz aj do budúcnosti. Mali by využívali prostredie, v ktorom môžu ľudia lepšie inovovať, spolupracovať a vybalansovať svoj súkromný a pracovný život.

Víťazom študentskej kategórie v roku 2013 bol portugalský tím GreenSpark, ktorý ponúkol riešenie založené na energetickej účinnosti so skutočne globálnym dosahom. Britská spoločnosť TboxApps bola víťazom v kategórii malých a stredne veľkých firiem.

V roku 2013 sa súťaže zúčastnilo 192 tímov (v porovnaní so 143 tímami v roku 2012) z 52 krajín sveta.

Ericsson je popredným medzinárodným dodávateľom telekomunikačných technológií a služieb. Prostredníctvom riešení fungujúcich v reálnom čase vytvára prepojenú spoločnosť, ktorá umožňuje študovať, pracovať a slobodnejšie žiť v trvalo udržateľných spoločnostiach po celom svete.

Ponuku Ericssonu tvoria služby, software a infraštruktúra informačných a komunikačných technológií určených telekomunikačným operátorom a iným odvetviam. V súčasnosti sa v sieťach od Ericssonu uskutočňuje viac než 40% celosvetovej mobilnej komunikácie, spoločnosť zabezpečuje servis sietí s viac než 2 miliardami používateľov.

Ericsson pôsobí v 180 krajinách a zamestná viac než 100 000 pracovníkov. Spoločnosť bola založená v roku 1876 a sídli v Štokholme vo Švédsku. V roku 2011 tržby Ericssonu dosiahli 226,9 miliárd švédskych korún (35 miliárd USD). Ericsson je zapísaný na štokholmskej burze NASDAQ OMX a newyorskej burze NASDAQ.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

Ericsson Corporate Public & Media Relations
Phone: +46 10 719 69 92
E-mail: media.relations@ericsson.com
Ericsson Investor Relations
Telefon: +46 10 719 00 00
E-post: investor.relations@ericsson.com

PRAM Consulting s.r.o.
Viktor Škulec
Tel.: +421 2 5939 6200
Mobil: + 421 917 654 602
E-mail: viktor.skulec@pram.sk
http://www.pram.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: