Sony Xperia Freestyle X-Night: Otvárajú sa ďalšie sektory Steel Areny, účasť potvrdil český supertalent! (FOTO)

KOŠICE, 24. októbra 2013 (tlacovasprava.sk) – Záujem fanúšikov o adrenalínové podujatie roka na Slovensku prekonáva očakávania! Najlepší jazdci svetových motokrosových seriálov ako sú X-Games či Red Bull X-Fighters sa predstavia v Steel Aréne už 16. novembra a organizátori sa pre veľký záujem rozhodli rozšíriť kapacitu hľadiska. Cena vstupeniek v predpredaji sa pritom nemení.

Organizátori Sony Xperia Freestyle X-Night už oznámili angažovanie Libora Podmola (Česko), Andrého Villu (Nórsko), Daisuke Suzukiho (Japonsko), Roba Adelberga (Austrália) a Matěja Česáka (Česko).
Organizátori Sony Xperia Freestyle X-Night už oznámili angažovanie Libora Podmola (Česko), Andrého Villu (Nórsko), Daisuke Suzukiho (Japonsko), Roba Adelberga (Austrália) a Matěja Česáka (Česko).

„Otvárame ďalšie sektory Steel Areny. Záujem o Sony Xperia Freestyle X-Night narastá a pôvodný počet miest sa rýchlo zapĺňa,“ uviedol promotér akcie Jozef Murín z agentúry Boardcore Agency. Doplnil, že pôvodné ceny vstupného ostávajú v platnosti. Zakúpiť si ich možno v predpredaji na www.ticketportal.sk. Vstupné je 19,90 eur, organizátori ponúkajú aj zvýhodnený balíček Quattro pre 4-členné skupiny za 71,60 eur.

„Teší nás, že sa po dvoch rokoch v Bratislave sa opäť vraciame do Košíc, kde sa toto podujatie na Slovensku začínalo. Ukazuje sa, že na východe máme naozaj verných fanúšikov,“ konštatuje Murín.

Organizátori už oznámili angažovanie piatich jazdcov – Libora Podmola (Česko), Andrého Villu (Nórsko), Daisuke Suzukiho (Japonsko) a Roba Adelberga (Austrália), ktorých mená sú zárukou trikov svetovej extratriedy! Nedávno k nim pribudol aj český 14-ročný supertalent Matěj Česák, ktorého štart bol dlho otázny pre nedávne zranenie.

Celkovo sa predstaví osem borcov, zvyšné mená ako aj novinky v programe večera si zatiaľ necháva promotér ako prekvapenie.

Isté je, že v podaní špičkových jazdcov uvidia diváci okrem športového súboja o prémie v celkovej výške 20 000 eur aj exhibičnú časť. Chýbať nebudú synchrónne skoky trojíc, po finále predvedie kompletná zostava spoločnú jazdu, pri ktorej absolvujú všetky skoky tesne za sebou len s minimálnymi rozostupmi!

Zoznam potvrdených účastníkov

Libor Podmol (Česká republika)
Narodený: 1. júna 1984
Motorka: Suzuki RM 250

André Villa (Nórsko)
Narodený: 27. apríla 1982
Motorka: Yamaha YZ 250

Rob Adelberg (Austrália)
Narodený: 7. novembra 1988
Motorka: Yamaha YZ 250

Daice Suzuki (Japonsko)
Narodený: 25. februára 1981
Motorka: Yamaha YZ 250

Matěj Česák (Česká republika)
Narodený: 28. septembra 1999
Motorka: KTM 150

Fotogaléria:

Kontakt pre médiá:

Jozef Murín
Boardcore Agency
e-mail: murin@fmx.sk
http://www.fmx.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.