Máte radi tyčinku Deli? Do predaja prichádza s úplne novou lákavou príchuťou (FOTO)

BRATISLAVA, 4. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Lúče zubatého slniečka a stále častejšie zamračené dni nám naznačujú, že jesenné dni sú v plnom prúde. Ponúkame vám tip, ako s úsmevom na tvári preplávať každodennými povinnosťami! Vyskúšajte novú DELI Arašidovú a berte život s nadhľadom!

DELI vám pomôže povzniesť sa nad melanchóliu farebných jesenných dní. Či už máte v práci veľa povinností, ste na výlete alebo len hľadáte drobné potešenie, DELI je tá pravá tyčinka, ktorá vám pomôže prekonať všetky ťažkosti dňa a brať život s nadhľadom. Najnovšie je široká škála rozmanitých chutí doplnená obľúbenými arašidmi. Nová DELI Arašidová je čokoládová tyčinka s jemnou konzistenciou a skvelou chuťou.

ORION DELI za odporúčanú maloobchodnú cenu (35g) je 0,35 EUR.
ORION DELI za odporúčanú maloobchodnú cenu (35g) je 0,35 EUR.

Od septembra patrí DELI Arašidová natrvalo do rodiny čokoládových tyčiniek DELI. Jemnú chuť karamelu a arašidov si môžete vychutnávať po celý rok! Určite ju neprehliadnete ani v obchode vďaka odlišnému obalu arašidovej farby.

ORION DELI za odporúčanú maloobchodnú cenu (35g) je 0,35 EUR.

Obľúbenú tyčinku DELI nájdete aj na Facebooku. Neváhajte a pridajte sa medzi jej obľúbencov i vy – www.facebook.com/deliczsk

O značke ORION a spoločnosti Nestlé:

Tradičná značka cukroviniek ORION patrí najväčšej potravinárskej spoločnosti sveta Nestlé, založenej už v roku 1866. Nestlé zamestnáva viac než 280 000 zamestnancov v 443 závodoch a 81 krajinách. Na slovenskom trhu pôsobila už v rokoch 1890 až 1948. V Slovenskej republike Nestlé vyrába v závode Prievidza dehydratované kulinárske výrobky pod značkami Maggi a Carpathia.

Na slovenský trh uvádza Nestlé taktiež čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami ako ORION, Modré z neba, Študentská pečať, Deli, Margot, Bon pari, JOJO, Lentilky, ako aj ďalšie výrobky pod medzinárodnými značkami – tyčinky Kit kat, rozpustnú kávu Nescafé, dojčenskú, detskú aj klinickú výživu Nestlé, potravu pre domáce zvieratá Purina, Friskies a Darling a prémiové zmrzliny Mövenpick. Raňajkové cereálie Nestlé ako Fitness alebo Nesquik uvádza na trh spoločnosť Cereal Partners Slovak Republic, spoločný podnik Nestlé a General Mills.

MEDIA IN – public relations agentúra
Martina Kovalíková
PR Manager
Tel: +421 911 365 444
E-mail: martina.kovalikova@cohnwolfe.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.