Corgoň vzdáva poctu Pavlovi Demitrovi, stal sa partnerom biografického filmu “38” (FOTO)

BRATISLAVA, 5. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Značka Corgoň, dlhoročný partner slovenských športových fanúšikov, podporuje biografický dokument o hokejovej legende Pavlovi Demitrovi. Ako hlavný partner filmu s názvom „38“ tak chce vzdať svoju poctu a obdiv výnimočnému športovcovi, jeho životnému príbehu a všetkým jeho fanúšikom.

Na počesť Pavla Demitru sa 29. novembra 2011 uskutočnol v Trenčíne spomienkový zápas Dukly proti reprezentačnému ligovému výberu Slovenska doplnenému o dlhoročné opory nároďáku. Foto: Jakub Súkup
Na počesť Pavla Demitru sa 29. novembra 2011 uskutočnol v Trenčíne spomienkový zápas Dukly proti reprezentačnému ligovému výberu Slovenska doplnenému o dlhoročné opory nároďáku. Foto: Jakub Súkup

Značka Corgoň je hrdým partnerom slovenských športových fanúšikov už takmer dve desaťročia. Okrem dlhoročnej podpory futbalu bol v rokoch 1999 až 2006 partnerom slovenskej hokejovej reprezentácie. Počas tohto obdobia bol súčasťou najväčších medailových úspechov slovenského hokeja.

V roku 2011 sa po krátkej hokejovej odmlke stal partnerom Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Bratislave a Košiciach.

Vtedy ešte nikto netušil, že už o pár týždňov zažije slovenský hokej omnoho väčšiu stratu ako pár prehier na šampionáte.

Hovorí sa, že skutoční partneri stoja pri sebe v dobrom aj v zlom. Keď slovenskí fanúšikovia stratili v septembri 2011 jednu zo svojich hokejových legiend Pavla Demitru, Corgoň smútil spolu s nimi.

Dnes chce spolu so svojimi fanúšikmi vzdať Paľovi svoju poctu. Ako hlavný partner filmu biografického dokumentu „38“ sa so svojimi fanúšikmi opäť prenesie do vzácnych momentov Paľovho života aj slovenského hokeja.

Sme veľmi hrdí, že s naším skromným prispením môžeme byť súčasťou pocty veľkej osobnosti slovenského hokeja Pavlovi Demitrovi. Spoločne s producentmi filmu prinášame našim fanúšikom unikátny dokument o človeku, ktorý v jednom momente dokázal spojiť doslova celé Slovensko. A to je nielen v dnešnej dobre nesmierne vzácne,“ hovorí Naďa Kacera, brand manažérka značky Corgoň.

Producentom filmu „38“ je Dano Dangl a film vzniká za účasti a podpory Majky Demitrovej, Paľovej rodiny a blízkych. Dano Dangl hovorí: „Tím, ktorý na tvorbe dokumentu pracuje, spája jediná myšlienka – vzdať úprimnú poctu Paľovi, jeho životu, rodine, talentu aj jeho športovým fanúšikom. Nesmierne ma teší, že v značke Corgoň sme našli partnera, ktorý s nami tento cieľ zdieľa hneď od začiatku našej spolupráce. Práve vďaka podpore takýchto partnerov dokážeme túto našu snahu pretaviť do reality.“

Filmový biografický dokument „38“ bude uvedený do kín v priebehu roku 2014.

Viac o téme aj tu: Pozrite si ukážky z novej knihy Demitra 38 (FOTOGALÉRIA)

.

Informácie pre redakciu:

Heineken Slovensko je viac ako 14 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni 45 %. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň, Kelt, Martiner a Gemer, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.

Okrem investícií do pivovaru, HEINEKEN vybudoval v Hurbanove aj najväčšiu sladovňu v strednej a východnej Európe. Celkové investície dosiahli výšku približne 216 mil. EUR, čo tvorí zhruba 70% celkových investícií v odvetví. Podľa Trend Top 2010 je Heineken Slovensko druhou najväčšou potravinárskou spoločnosťou na Slovensku.

Fotogaléria:

Kontaktná osoba pre médiá:

Hana Šimková
manažér korporátnych vzťahov
hana.simkova@heineken.com, +421 905 636 375

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.