Azet.sk spúšťa online objednávanie jedál za cenu ako v reštaurácii, teraz aj so zľavou 3 € na prvú objednávku!

BRATISLAVA, 6. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Bistro.sk je najnovší projekt od spoločnosti Azet.sk. Mesačne sa prostredníctvom tejto online služby uskutoční viac ako 10-tisíc objednávok z celého Slovenska. Táto služba pre online objednávanie a donášku jedál je na trhu šesť mesiacov a spolupracuje s viac ako 250 reštauráciami v takmer všetkých častiach Slovenska.

Bistro.sk je najnovší projekt od spoločnosti Azet.sk. Mesačne sa prostredníctvom tejto online služby uskutoční viac ako 10-tisíc objednávok z celého Slovenska.
Bistro.sk je najnovší projekt od spoločnosti Azet.sk. Mesačne sa prostredníctvom tejto online služby uskutoční viac ako 10-tisíc objednávok z celého Slovenska.

Bistro.sk je projekt – služba, ktorá funguje na princípe online objednávania a doručovania jedál s možnosťou výberu z viacerých reštaurácii a to takmer vo všetkých častiach Slovenska za vynikajúce ceny. Počet reštaurácii v ponuke sa neustále zvyšuje. Bistro.sk preveruje kvalitu reštaurácii a to aj na základe hodnotenia používateľov. V súčasnosti eviduje cez 1800 hodnotení. Používateľom je k dispozícii telefonická, online podpora, ale aj chat pre prípadné otázky a spätnú väzbu. Všetky kontakty sú uvedené na stránke www.bistro.sk.

Jednoznačnou výhodou je komfort a jednoduchosť služby, ktorú zákazník na Bistro.sk nachádza. Na jednej website nájde reštaurácie zo svojho okolia, ktoré dovezú jedlo priamo k nemu domov. Nemusí strácať čas prehľadávaním stránok jednotlivých reštaurácii, na Bistro.sk si vyberie donášku, ktorá je najrýchlejšia, najlacnejšia alebo patrí medzi jeho obľúbené,“ hovorí Milan Dubec, zakladateľ a generálny riaditeľ Azet.sk, a.s.

Zoznam pokrytia sa neustále rozširuje a o tom, že táto služba nie je dopravou predražená svedčí aj fakt, že ceny sú rovnaké ako v reštaurácii. Navyše reštaurácie na Bistro.sk zabezpečujú dopravu s vlastnou donáškovou službou. Pridanou hodnotou tejto služby je okrem iného jednoduché a pohodlné vybavovanie objednávok online.

Celoslovenská reklamná kampaň, ktorú Azet.sk pre tento jedinečný projekt pripravil, štartuje v novembri. Obsahuje komplexný mediamix, možno ju zachytiť v televízii, rádiách, kinách, ale aj v printe. Okrem toho beží aj masívna internetová podpora na vlastných weboch Azetu. Pre prvých objednávateľov pripravilo Bistro.sk niečo špeciálne – extra zľavu 3 € na prvú objednávku.

O Azet.sk

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovateľa Azet.sk využije v priemere viac ako 890 000 reálnych užívateľov, mesačne takmer 3 000 000 užívateľov. Portály Azet.sk zasahujú 80% užívateľov zo SR.

Zdroj: AIMmonitor – IAB Slovakia – September 2013

Mgr. Mária Cacáková | AZet.sk
marketing and PR manager
Azet.sk, a.s.
Prievozská 14, 821 09 Bratislava
e-mail: cacakova@firma.azet.sk
tel.: 0911 104 557
fax: +421 269 298 288

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.