Galavečer Fashion Sparkling Charity Night: Návrhárka Rashmi Kumari predstaví kolekciu v hodnote 90 000 eur (FOTO)

BRATISLAVA, 8. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Fashion TV Czech & Slovak a Inštitút estetickej medicíny spoja sily a pomôžu ženám, ktoré prekonali rakovinu, aby sa opäť cítili žensky. Na grandióznom evente predstaví renomovaná indická návrhárka Rashmi Kumari svoju módnu kolekciu v hodnote 90 000 eur.

Jedným z najväčších lákadiel je fashion show s modelmi svetovo uznávanej návrhárky Rashmi Kumari, ktorá predstaví značku C'est Moi v hodnote 90-tisíc eur.
Jedným z najväčších lákadiel je fashion show s modelmi svetovo uznávanej návrhárky Rashmi Kumari, ktorá predstaví značku C’est Moi v hodnote 90-tisíc eur.

Už 20. novembra Slovensko čaká historicky najprestížnejší galavečer. Tretí ročník Sparkling Winter Party pod vynoveným názvom Fashion Sparkling Charity Night bude obohatený o charitatívny rozmer. Cieľom veľkolepého podujatia je získať finančné prostriedky pre ženy, ktoré majú za sebou liečbu rakoviny a chceli by sa opäť cítiť žensky a sebavedome. Pomoc čaká aj pacientky, ktoré prišli o prsník alebo prsníky a nemôžu si dovoliť liečbu či zákroky plastickej chirurgie. Slávnostný večer sa uskutoční pod taktovkou Fashion TV Czech & Slovak a Inštitútu estetickej medicíny (IEM).

„Je pre mňa cťou podieľať sa na podujatí s takýmto ušľachtilým posolstvom a vrátiť sebaistotu dámam, ktoré sa bez prsníkov necítili žensky a príťažlivo,“ uviedla lekárka Alena Pallová, riaditeľka IEM.

Do bratislavskej Reduty zavíta 150 VIP hostí, ktorých okrem exkluzívneho programu čaká aj gurmánsky zážitok. Podávať sa bude ročníkové šampanské Laurent Perrier, pozvaní hostia si pochutia na delikatesách by Kogo, štvorchodové menu špeciálne pripraví šéfkuchár Reduta Restaurant a somelieri vyberú luxusné vína a koňak.

Jedným z najväčších lákadiel je fashion show s modelmi svetovo uznávanej návrhárky Rashmi Kumari, ktorá predstaví značku C’est Moi v hodnote 90-tisíc eur. Táto talentovaná Indka má na konte titul Módny dizajnér roka z udeľovania cien Masala Awards 2011 a tiež ocenenie Grazia Regional Designer roka 2010.  Nie je tajomstvom, že si niekoľko kúskov z jej najnovšej kolekcie v lete zadovážila aj latino diva Jennifer Lopez.

Kolekciu Rashmi Kumari predvedie 30 modeliek, ktoré vyberieme na elitnom kastingu spomedzi 50 dievčat. Každá z nich odprezentuje jeden model, čo je v našich končinách skutočne výnimočné. Do projektov, v ktorých móda pomáha, sa zapájame s radosťou, je to jedno z poslaní našej televízie,“ priblížila riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová. Podľa najnovších informácií bude jednou z ozdôb podujatia aj thajská princezná Bajrakitiyabha Mahidol.

Fotogaléria:

Slávnostným večerom bude sprevádzať vychytený český moderátor Leoš Mareš. Hostí čaká hudobné prekvapenie, o ktorom organizátori zatiaľ zaryto mlčia, a o zábavu sa postará DJane Kattka, vlastným menom Katarína Blesáková, sestra Petry Blesákovej známej zo seriálu Panelák. DJane Kattka spolupracuje výlučne s tými najprestížnejšími klubmi v zahraničí a na Slovensku vystupuje len výnimočne. Svoje umenie predviedla vo Francúzsku, Grécku aj v USA.

Správa z priebehu akcie a FOTOGALÉRIA: Galavečer Fashion Sparkling Charity Night: Prehliadka Rashmi Kumari priniesla 35-tisíc eur pre onkologické pacientky

.

Kontakt pre médiá:
Mgr. Lenka Krnáčová
Account Manager
Kharisma, s.r.o.
Mobil: +421 948 710 720
E-mail: lenka.krnacova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.