*
článok
Médiá & Internet, TLAČOVÉ SPRÁVY

Joj Group ukázala zmeny vo vizuále stanice PLUS, dominantným motívom je sklenená črepina

BRATISLAVA, 15. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Stanica PLUS prejde kompletným grafickým liftingom. Moderná PLUSka vstúpi do novej televíznej sezóny 2014 pripravená obhájiť pozíciu jednotky medzi malými stanicami a zaujať tak miesto plnohodnotnej alternatívy k ostatným televíziám, vrátane tých najväčších. Už teraz je stanica poznateľná podľa typickej programovej ponuky – exkluzívnych seriálov C.S.I., kultových Simpsonovcov, atraktívnych dokumentov typu Letecké katastrofy, populárnych domácich seriálov Profesionáli a Mafstory, či atraktívnych prevzatých show ako je americký X Factor.

PLUS

PLUS

Tím grafických dizajnérov pri novej grafike kopíruje jasný úmysel televízie dosiahnuť rovnocenné postavenie všetkých kanálov JOJ Group. PLUS nie je len pre mužov. Šéfdizajnér Dalibor Hriadeľ a dizajnér Jakub Jurášek pri kreovaní nového grafického konceptu mysleli na vkus mužského diváka práve tak ako na ten ženský. Dominantným motívom novej grafiky je sklenená črepina, ktorá v symbióze so zaužívaným claimom “Keď chceš viac”vysvetľuje jej hlavnú filozofiu – ak hľadáš alternatívu k TV JOJ alebo WAU TV, keď chceš ešte viac filmov, seriálov, dokumentov či svetových hviezd, zapni si PLUS.

Nové logo je výlučnou autorskou prácou, ktorá zachováva esprit loga z roku 2011, no zároveň ho posúva do inej dimenzie. Autor Jakub Jurášek presne zadefinoval každú líniu i zakrývenie. Ostré hrany a kosé uhly logo dynamizujú, odtiene zelenej farby mu dodávajú sviežosť a guráž.

Nová staničná grafika PLUS 2013 spája mužský drive a ženskú atraktivitu, má moderný vzhľad, je mladistvá a pripravená zasiahnuť mladého dynamického diváka. Štartujeme už v nedeľu 17. novembra 2013 skoro ráno. Okamih uvedenia progresívneho dizajnu dáva konkurencii jasný signál, že stanica PLUS viac nepatrí medzi malé televízie. Jej ambície sú v tejto chvíli rozhodne vyššie.

Team JOJ Group
Lucia Kulihova
PR JOJ Group
Brečtanová 1, 831 01 Bratislava
tel.: + 421 917 433 547
kulihova@joj.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: