*
článok
Médiá & Internet, TLAČOVÉ SPRÁVY, Zábava & Voľný čas

Slovenská verzia speváckej šou X FAKTOR už na jar 2014!

BRATISLAVA, 15. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Televízia JOJ prináša ako prvá najväčšiu spevácku šou všetkých čias na Slovensko. V jarnej sezóne 2014 uvidia diváci X FAKTOR SLOVENSKO! Keď producent Simon Cowell v roku 2004 predstavil vo Veľkej Británii šou X Factor, netušil, že sa o takmer desať rokov neskôr bude vysielať vo viac ako 47 krajinách sveta.

X FAKTOR prichádza na Slovensko!

X FAKTOR prichádza na Slovensko!

Prvú sériu šou v USA v roku 2011 sledovalo viac ako 12 miliónov Američanov a boli pri tom aj slovenskí diváci prostredníctvom televízie PLUS. Aktuálnu sériu v krajine jej vzniku, vo Veľkej Británii, sleduje viac ako 10 miliónov divákov. Ani konkurenčné projekty jej silné meno neoslabili.

Slovenskú verziu najlepšej speváckej šou prináša televízia JOJ. „Veľmi sa tešíme, že práve TV JOJ bude prvou televíziou na Slovensku, ktorá tento formát ponúkne svojim divákom. Zárukou veľkolepej šou bude aj režisér Jeffo Minařík, ktorý pre nás už štvrtý rok vyrába najsledovanejší formát na slovenskom trhu – Česko Slovensko má talent,“ povedal generálny riaditeľ JOJ Group František Borovský.

Víťaz najlepšej speváckej šou získa okrem nahrávacej zmluvy výhru, ktorá mu skutočne zmení život. Pravidlá sú jednoduché – prihlásiť sa bude môcť každý bez ohľadu na vek, a to prostredníctvom internetových stránok televízie.

Lucia Kulihova
PR JOJ Group
Brečtanová 1, 831 01 Bratislava
tel.: + 421 917 433 547
kulihova@joj.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: