Na slovenský trh prichádza horúca novinka Asus Miracast Donglek, dostanete ju v Agem.sk (FOTO)

BRATISLAVA, 22. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Internetový obchod Agem.sk na slovenský trh prináša ako prvý skvelú novinku. Zariadenie Asus Miracast Dongle. Váš tablet alebo smartfón premení na multimediálne centrum. Úplne pohodlne a bez zložitej inštalácie. A samozrejme, bez káblov. Stačí vám wifi pripojenie.

Princíp jeho fungovania Asus Miracast Dongle je veľmi ľahký. Stačí zapojiť dongle do do HDMI portu (napríklad na televízore), pripojiť sa na rovnakú wifi sieť ako smartphone alebo tablet a môžete prenášať živý obraz na veľkú obrazovku. A vo Full HD rozlíšení!
Princíp jeho fungovania Asus Miracast Dongle je veľmi ľahký. Stačí zapojiť dongle do do HDMI portu (napríklad na televízore), pripojiť sa na rovnakú wifi sieť ako smartphone alebo tablet a môžete prenášať živý obraz na veľkú obrazovku. A vo Full HD rozlíšení!

Ide o výnimočný produkt, ktorý dokáže cez wifi streamovať obraz zo smartphonu alebo tabletu na televízor alebo monitor s HDMI portom. Rýchlo a jednoducho. Je ideálnym pomocníkom pre každého, kto často prezentuje, rád pozerá filmy alebo si prezerá fotografie na veľkej obrazovke.

„Je skvelým darčekom napríklad pre študentov vysokej školy alebo manažérov či obchodných cestujúcich. Z tabletu robí skutočného pomocníka na efektivnú prácu a zároveň nástroj domácej zábavy,” hovorí riaditeľ Agem.sk Ferdinand Rezník.

Princíp jeho fungovania je veľmi ľahký. Stačí zapojiť dongle do do HDMI portu (napríklad na televízore), pripojiť sa na rovnakú wifi sieť ako smartphone alebo tablet a môžete prenášať živý obraz na veľkú obrazovku. A čo viac – vo Full HD rozlíšení. Všetko pritom funguje systémom “plug and play”, teda jednoducho, bez zložitej inštalácie.

Oficiálne podporované zariadenia, z ktorých sa dá streamovať obraz cez Asus Miracast Dongle:

ASUS MeMO Pad HD 7/ME173X
ASUS MeMO Pad FHD 10/ME302C
ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE/ME302KL
Nexus 7 (2013)/ME571K/KL
ASUS Transformer Pad/TF701T
ASUS Fonepad 7 /ME372CG
ASUS MeMO Pad 10/ME102A
ASUS MeMO Pad 8/ME180A
ASUS MeMO Pad 7 3G/ME175X

Podľa prvých ohlasov by však mal podporovať väčšinu zariadení so systémom Android 4.2 a novším alebo Windows 8.1. Ak máte záujem o testovanie tejto zaujímavej novinky, Agem.sk vám ju dokáže poskytnúť ako jediný na Slovensku.

Vydal: AGEM Computers, s. r. o.

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo test výrobku prosím kontaktujte: Linda Vodislavská, PR manager, 0911/ 422 120, vodislavska@advantage.sk

AGEM COMPUTERS
AGEM patrí medzi popredných distribútorov výpočtovej techniky na Slovensku. Od roku 1991 dodáva komponenty svetových výrobcov výpočtovej techniky. Z logistického centra v Bratislave, ktoré sa v októbri 2001 rozrástlo o 1300 m2 a v novembri 2005 o ďalšiu veľkokapacitnú budovu zásobuje zákazníkov na Slovensku, v Čechách, Poľsku, Rakúsku a Chorvátsku. O rýchlu distribúciu a kvalitný servis sa stará tím 30 kvalifikovaných pracovníkov. Vyše 900 stálym zákazníkom poskytujeme technický support k produktom, ktoré ponúka. Ten, kto si si nájde cestu do Agemu, jednoducho si tu zariadi celú kanceláriu, alebo domácnosť. V príjemnom prostredí vychádza obsluha zákazníkovi v ústrety a rešpektuje jeho požiadavky a požiadavky trhu. Viac na: http://www.agem.sk

One comment

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.