V predajniach CCC obuv sa v utorok 26. novembra začína Týždeň 20 % zliav na celú kolekciu topánok, tašiek a kabeliek (FOTO)

BRATISLAVA, 22. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) –  Týždeň 20 % zliav v predajniach CCC obuvi začína už v utorok 26. novembrapotrvá do nedele 1. decembra. Počas šiestich dní nákupnej horúčky si budú môcť zákazníci vyberať z kúskov aktuálnej kolekcie jeseň/zima s atraktívnymi zľavami.

Zimná sezóna sa naplno rozbehla a obuv CCC pre svojich zákazníkov pripravila prvú vlnu zlacňovania. Zľavy vo výške 20 % sa vzťahujú na celú kolekciu topánok, tašiek a kabeliek. V regáloch všetkých 24 predajní CCC na Slovensku si zo širokého sortimentu vyberú dámy, páni aj deti. Vypredaný tovar sa bude priebežne dokladať.

V predajniach CCC obuv sa v utorok 26. novembra začína Týždeň 20 % zliav na celú kolekciu topánok, tašiek a kabeliek
V predajniach CCC obuv sa v utorok 26. novembra začína Týždeň 20 % zliav na celú kolekciu topánok, tašiek a kabeliek

Aktuálna kolekcia značky CCC odráža trendy zo sveta dámskej a pánskej kolekcie a vďaka rozprávkovým Disney motívom bude skúšanie topánok na zimu baviť aj deti.

Vyspelé modely, dôraz na kvalitu, spracovanie a odkazy k tradícii aj legendárnym 90-tym rokom. To všetko prináša kolekcia jeseň/zima 2013. Vyznačuje sa tlmenými odtieňmi od svetlej béžovej po sivú až čiernu. Najvýraznejšou farbou je klasická hnedá s červenooranžovými akcentmi. V ponuke nájdete aj trendy odtiene tmavozelenej, zemitú červenú a sýtu bordovú.

Zimná sezóna, samozrejme, praje koži, semišu ale napríklad aj imitovaným štruktúram hadej alebo krokodílej kože. Veľmi trendy sú rôzne cvočky, remienky, pracky, alebo klipsne,“ prezrádza Alena Langová, marketingová manažérka CCC.

O spoločnosti CCC

Sieť predajní CCC je zameraná na štýlovú a cenovo dostupnú obuv. Na slovenskom trhu pôsobí rok a pol a onedlho otvorí už 25 predajňu. Obchodná ponuka CCC má dve základné kolekcie obuvi: jarnú/letnú a jesennú/zimnú, ktoré obsahujú vyše 2 500 vzorov. Súčasťou sortimentu sú tiež módne doplnky a široký výber kabeliek. Samozrejmosťou sú ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv. Tvárou kolekcií na rok 2013 je svetová topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová. CCC pôsobí v 14 krajinách Európy.

Pre viac informácií prosím kontaktujte:
Radmila Štelbašská
DYNAMIC RELATIONS 2000 s.r.o.
stelbasska@dynamic.sk
0948 474 685

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.