Aké reakcie vyvolala unikátna projekčná fólia od BESTimp na výklade lekárne v nákupnom centre? (FOTO)

BRATISLAVA, 29. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť BESTimp umiestnila na výklade Vašej lekárne v nákupnom dome Centrál unikátnu projekčnú fóliu. Pár týždňov po umiestnení fólia dokázala, že má potenciál priťahovať pozornosť okoloidúcich, aj pozitívne ovplyniť predaj.

Tradičná statická reklama v indoore stále prevláda. Má však svoje obmedzenia. Zákazníci sa postupne stávajú voči nej rezistentní a prestávajú ju vnímať. Jedným zo spôsobov ako zviditeľniť produkt v zástupe silnej konkurencie, môžu byť unikátne projekčné alebo dotykové fólie spoločnosti BESTimp. Tá na Slovensko prináša najinovatívnejšie riešenia zo sveta zobrazovacích, interaktívnych technológií a digitálnych POS.

Spoločnosť BESTimp umiestnila na výklade Vašej lekárne v nákupnom dome Centrál unikátnu projekčnú fóliu.
Spoločnosť BESTimp umiestnila na výklade Vašej lekárne v nákupnom dome Centrál unikátnu projekčnú fóliu.

,,Podľa rôznych štúdií dokáže pohyblivá reklama upútať výrazne viac okoloidúcich, ktorí navyše jej sledovaniu venujú viac času ako reklame statickej,” hovorí Andrej Bobák, Managing Director BESTimp. „Projekčná fólia sa jednoducho nalepí na sklo a tak vytvorí prezentačnú plochu špičkovej kvality, kde je možné premietať akýkoľvek obsah. Fólia je naviac oproti klasickej obrazovke efektnejšia, pôsobí exkluzívnejšie a okrem toho je bezpečná, pretože je celé riešenie umiestnené vnútri prevádzky, “ dodáva.

S fóliou sú spokojní aj v Našej lekárni, kde je umiestnená:„Projekčná fólia vzbudila záujem hneď prvý deň inštalácie. Ľudia to vnímajú ako niečo zaujímavé a pozorujem ako sa okoloidúci zastavujú.  Niektorí zákazníci prichádzajú do lekárne konkrétne za značkou Institut Esthederm, ktorú fólia prezentuje,“ hovorí konateľka Vašej lekárne, PharmDr. Dominika Höllerer.

Pozitívne výsledky potvrdzuje aj zadávateľ – Institut Esthederm: „Vnímame pozitívny vplyv fólie na záujem klientov o našu značku. Fólia preukázala aj priamy vplyv na predaj našich produktov,“ hovorí Martin Gábor z Institut Esthederm.

Fotogaléria:

.

BESTimp má vo svojom portfóliu viacero druhov projekčných fólií, ktoré umožňujú projekciu pri akýchkoľvek svetelných podmienkach, dokonca aj pri priamom slnečnom žiarení.  Okrem projekčných fólií sú k dispozícii aj dotykové fólie, ktoré premenia sklo na dotykovú plochu. Všetky druhy projekčných fólií je možné atypicky tvarovať do akéhokoľvek tvaru a použiť pre zadnú (projektor je za fóliou) alebo prednú projekciu (projektor je pred fóliou).

Kontakt:
Ing. Katarína Bobáková
Marketing Manager BESTimp
Tel.: + 421 948 919 200
E-mail: bobakova@bestimp.sk
http://www.bestimp.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.