Nové elektrické píly STIHL majú o 20 % vyšší výkon, pogumovanú rukoväť, indkátor preťaženia aj rýchlonapínanie reťaze (FOTO)

BRATISLAVA, 3. decembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Po desiatich úspešných rokoch modelového radu elektrických píl prichádza STIHL na slovenský trh so štyrmi úplne novými modelmi. Nové elektrické píly sú ergonomickejšie a majú väčšiu výkonnosť. Cieľom vývoja nového radu elektrických píl bolo predovšetkým zvýšiť ich výkon a predĺžiť životnosť. Modely MSE 170 C-Q, 190 C-Q, 210 C-BQ a 230 C-BQvýkonnejšie až o 20 % a navyše majú nový atraktívny dizajn.

Modely MSE 170 C-Q, 190 C-Q (foto), 210 C-BQ a 230 C-BQ sú výkonnejšie až o 20 % a navyše majú nový atraktívny dizajn.
Modely MSE 170 C-Q, 190 C-Q (foto), 210 C-BQ a 230 C-BQ sú výkonnejšie až o 20 % a navyše majú nový atraktívny dizajn.

„Nový modelový rad elektrických píl uvádzame na Slovensku s očakávaním, že okrem profesionálov sa z elektrických píl STIHL budú vďaka výbornej cene tešiť aj domáci majstri. Modely sa vyznačujú už štandardne vysokou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou a vyšším výkonom,“ uviedol Ján Spišák, riaditeľ spoločnosti Sténia, ktorá je výhradným dovozcom značiek STIHL a VIKING na Slovensku.

Všetky štyri modely majú nové vlastnosti, ktoré ešte viac zvyšujú kvalitu produktov a zároveň zjednodušia prácu každého majstra. Zákazníci sa tak môžu tešiť na zadnú rukoväť potiahnutú mäkkou gumou, čo zabezpečuje pevné a bezpečné zovretie elektrickej píly v každej pracovnej polohe. Benefitom nových elektrických reťazových píl je tiež rýchlouzáver olejovej nádrže či rýchlonapínanie reťaze, ku ktorým nepotrebujete žiadne dodatočné náradie.

V prípade, že by napriek vysokému výkonu predsa len došlo k preťaženiu motora, novým pílam sa automaticky vypne motor a aktivuje sa červené tlačidlo tepelnej ochrany. Pri modeli STIHL MSE 230 C-BQ sa dokonca rozsvieti červená LED dióda, ktorá indikuje stav preťaženia. Približne po minúte motor vychladne a vy môžete stlačením tlačidla tepelnej ochrany elektrickú reťazovú pílu opäť spustiť. Kontrolu hladiny oleja u všetkých štyroch modelov možno jednoducho sledovať cez priezor v kryte.

Nový vylepšený rad elektrických píl STIHL vás tiež prekvapí veľmi atraktívnou cenou. Svoje uplatnenie si nájde nielen na záhrade a okolo nej u všetkých domácich majstrov, ale taktiež u profesionálov v stavebníctve, rezbárstve, či v ktorejkoľvek inej dielni.

Fotogaléria:

O spoločnosti STIHL

Koncern STIHL vyvíja, vyrába a predáva motorové stroje pre lesníctvo, záhradu, údržbu krajiny, stavebníctvo a mnoho ďalších oblastí profesionálnych i voľnočasových aktivít. Výrobky STIHL a VIKING sú predávané výhradne prostredníctvom odborných kvalifikovaných predajcov so zabezpečeným servisom. V celosvetovom meradle je tento predaj zabezpečovaný prostredníctvom 32 dcérskych distribučných centrál na národnej úrovni, viac než 120 nezávislými národnými dovozcami a približne 38 tisíckami odborných predajcov vo viac ako 160 krajinách sveta. STIHL je od roku 1971 najpredávanejšou značkou motorových píl na svete. Výhradným dovozcom produktov STIHL a VIKING na Slovensku je spoločnosť Sténia.

Kontakt pre médiá:
Mgr. Lenka Krnáčová
Account Manager
Kharisma, s.r.o.
Mobil: +421 948 710 720
E-mail: lenka.krnacova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.