METRO zverejnilo otváracie hodiny na Vianoce 2013 a Silvestra, spúšťa akciu Nakúp a dostaneš buď mixér Eta alebo kapra

BRATISLAVA, 5. decembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Vianočné sviatky už klopú na dvere a aby mohli byť naozaj pokojné, treba sa na ne dobre pripraviť – a to znamená aj dobre nakúpiť. Nájdite všetko potrebné na Vianoce pod jednou strechou v METRO a nepremeškajte najrozsiahlejšiu ponuku neodolateľných vianočných akcií!

Či už hľadáte špeciality na sviatočný stôl, zabezpečujete firemný vianočný večierok alebo zháňate darčeky pod stromček, ponuka METRO ani tento rok určite nesklame. Okrem sortimentu viac ako 33 000 tých najkvalitnejších potravinových i nepotravinových položiek sa zákazníci opäť môžu tešiť na desiatky výhodných zľavových kupónov, darčekové balíčky, tradičný vianočný vernostný program, obľúbenú akciu „Nakúp a dostaneš“ a v neposlednom rade i množstvo letákov plných akcií na atraktívny vianočný tovar.

Počas predvianočnej sezóny sa v METRO mimoriadnej obľube tešia hračky, ktoré bežne v sortimente nemáme. Vianočné sviatky cítiť aj na prakticky dvojnásobných predajoch čerstvých rýb a čerstvého mäsa, rastie predaj delikates na vianočný stôl a tradičného sviatočného pečiva. Vo vínach stúpa záujem o špeciality ako sú ľadové či tokajské vína a vo väčšom sa, samozrejme, nakupujú aj sekty a šampanské. Aj na tieto zmeny v dopyte reagujeme a pripravenými akciami chceme zákazníkom vytvoriť tú najvýhodnejšiu predvianočnú ponuku,“ hovorí Martin Jaroš, Communications Manager METRO.

V ústrety zákazníkom METRO vychádza aj úpravou otváracích hodín – už desať dní pred Vianocami bude platiť predĺžená otváracia doba denne do 23:00 hod., na Štedrý deň bude mať otvorené do 13:00 a na Silvestra do 15:00

hod.. Zatvorené budú predajne iba na Prvý sviatok vianočný a Nový rok. Navyše predĺžená otváracia doba platí aj pre čerpacie stanice METRO.

V ústrety zákazníkom METRO vychádza aj úpravou otváracích hodín - už desať dní pred Vianocami bude platiť predĺžená otváracia doba denne do 23:00 hod., na Štedrý deň bude mať otvorené do 13:00 a na Silvestra do 15:00 hod.. Zatvorené budú predajne iba na Prvý sviatok vianočný a Nový rok. Navyše predĺžená otváracia doba platí aj pre čerpacie stanice METRO.
V ústrety zákazníkom METRO vychádza aj úpravou otváracích hodín – už desať dní pred Vianocami bude platiť predĺžená otváracia doba denne do 23:00 hod., na Štedrý deň bude mať otvorené do 13:00 a na Silvestra do 15:00 hod.. Zatvorené budú predajne iba na Prvý sviatok vianočný a Nový rok. Navyše predĺžená otváracia doba platí aj pre čerpacie stanice METRO.

Užite si Vianoce plné akcií s METRO!

NAKÚP A DOSTANEŠ
18. 10. – 20. 10.  2013: Za nákup nad 99 € bez DPH získajú zákazníci SCO a HoReCa mixér Eta. Trader partneri za nákup nad 399 € bez DPH získajú vianočný čokoládový stojan.
19. 12. – 22. 12. 2013: Za nákup nad 99 € bez DPH získa zákazník kapra a šumivé víno.

VERNOSTNÝ PROGRAM
Za svoje nákupy zákazníci zbierajú body, ktoré je možné vymeniť za atraktívny tovar. Tento rok je navyše vernostný program plný tipov na skvelé darčeky pre každého!

KUPÓNOVÉ KNIŽKY
Tretia zo série populárnych kupónových knižiek s platnosťou 20. 11. – 26. 11. 2013 bude opäť obsahovať množstvo zliav na jednotlivé produkty, ponuky 1 + 1 a ponuky produktov s bonusom navyše.

ADVENTNÉ týždne – VIANOČNÉ ZĽAVOVÉ KUPÓNY
Už od konca novembra sú pripravené jednotýždenné zľavové kupóny Adventné týždne na spotrebný tovar a potraviny. Zákazníci môžu tieto kupóny využiť na nákup vianočných darčekov v termínoch 27. 11. – 3. 12., 4. 12. – 10. 12., 11. 12. – 17. 12. a 18. 12. – 24. 12. 2013.

DARČEKOVÉ BALÍČKY
Viac ako pozitívne reakcie zákazníkov z minulého roka sa zaslúžili o rozšírenie sortimentu exkluzívnych darčekových balíčkov, v ktorých nájdete výber talianskych vín (vrátane šumivých), tradičné cestoviny, cukrovinky, klasické múčniky Panettone, údeniny, dlhozrejúce syry a mnoho ďalších delikates.

PONUKA PRE NENAKUPUJÚCICH ZÁKAZNÍKOV
Akcia je pripravená aj pre zákazníkov, ktorý v METRO nenakupujú často. Každý z nich získa zľavový kupón v hodnote 10 € pri nákupe nad 59 € bez DPH. Akcia prebehne dvakrát, vždy od piatka do nedele – od 8. 11. do 10. 11. a od 29. 11. do 1. 12. 2013.

VIANOČNÉ LETÁKY
Už tradične je pripravená séria špeciálne graficky spracovaných letákov plných darčekov, hračiek, vianočných čokolád, kolekcií či rôznych delikates. Vďaka výrazným prvkom vianočnej kampane ich v jednotlivých distribučných vlnách určite neprehliadnete.

ONLINE PODPORA
Na stránkach http://www.metro.sk sa dozviete všetko o mimoriadnych vianočných ponukách a na prevzatie a vytlačenie tu nájdete všetky kupóny, ktoré sú k dispozícii aj v tlačenej verzii. O aktuálnom dianí v predajniach sa zákazníci dozvedia v e-mailových newslettroch a ak sa pridáte ku fanúšikovskej stránke https://www.facebook.com/metro.sk, neujde vám žiaden čerstvý tip ani aktuálna akciová ponuka.

Katarína Ofúkaná
Media & Communication Consulting, spol.s r.o.
Liptovská 2/A, P.O.Box 159 ▪ 820 05 Bratislava 25
Tel.č./fax: + 421 2 53 41 00 85
Mobil: +421 948 240 280

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.