Na diaľnici pri Lozorne začína spoločnosť cooperate výstavbu obchodnej zóny a čerpacej stanice D2 Centrum (FOTO)

BRATISLAVA, 11. decembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť cooperate pripravila prvú fázu projektu obchodnej zóny a čerpacej stanice pri diaľnici D2 Bratislava – Malacky pri diaľničnom zjazde Lozorno. Projekt multifunkčnej zóny D2 Centrum tak zaplní priestor medzi industriálnymi parkmi na diaľnici D2.

D2 Centrum ponúkne na diaľnici pri Lozorne priestor na výstavbu čerpacej stanice, reštaurácie, retailu a servisných služieb
D2 Centrum ponúkne na diaľnici pri Lozorne priestor na výstavbu čerpacej stanice, reštaurácie, retailu a servisných služieb

Cooperate pokračuje v príprave zón pre medzinárodných aj lokálnych investorov v oblasti čerpacích staníc, retailu a industriálnych zón. Po dvoch rokoch bola ukončená prvá fáza prípravy projektu D2 Centrum získaním územného rozhodnutia pre výstavbu čerpacej stanice, v blízkosti logistických a výrobných parkov na diaľnici D2. V súčasnosti pôsobí v danej oblasti celkom 35 spoločností v troch priemyselno-logistických parkoch.

„Po úspešnom etablovaní viac ako 250 000 m2 logistických a výrobných priestorov v okolí Lozorna reagujeme na záujem viacerých spoločností pripraviť územie na obslužné činnosti. Záujem prejavili prevádzkovatelia čerpacích staníc, reštaurácií, ako aj predajno-servisných stredísk pre osobnú a nákladnú dopravu. Veríme, že do polovice budúceho roka D2 Centrum poskytne prvé služby ostatným spoločnostiam v okolí,“ vysvetľuje zámer rozvoja Michaela Franeková, projektová manažérka spoločnosti cooperate.

D2 Centrum bude slúžiť obyvateľom a investorom v okolí nielen na načerpanie pohonných hmôt, ale tiež ako nákupné a gastro-relaxačné centrum, ktorého zámerom bude sprístupnenie a skvalitnenie služieb v okolí D2 Centra. Hlavnou výhodou projektu je predovšetkým jeho strategické umiestnenie na významnom európskom dopravnom koridore Praha – Bratislava, nezanedbateľným faktorom v prospech projektu je tiež vysoká frekvencia dopravy v bezprostrednej blízkosti. Pridanú hodnotu pre vodičov predstavuje dobrá viditeľnosť z diaľnice D2.

Cooperate je land developer, investor a konzultant v oblasti realít na Slovensku. Spoločnosť bola založená v roku 1997 a posledných 10 rokov sa sústreďovala na špecializované projekty medzinárodných spoločností na Slovensku. Počas tohto obdobia pripravila na území západného  a stredného Slovenska pozemky pre medzinárodné projekty zamerané na logistiku, retail, výrobu a bývanie na viac ako 170 ha. Spoločnosť svojim klientom poskytuje služby a poradenstvo pri investovaní do nehnuteľností a tvorbe projektov na území Slovenskej republiky.

Bc. Kristína Priecelová
Account Executive
Kharisma, s. r. o.
Sídlo: Pluhová 42, 831 03  Bratislava
Tel.:    +421 948 450 550
E-mail: kristina.priecelova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.