*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY, Zábava & Voľný čas

PlayStation 4 od Sony dnes prichádza na náš trh! Cena v základnom balení je 399 eur (FOTO)

BRATISLAVA, 12. decembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Očakávaná herná konzola PlayStation 4 z dielne Sony prichádza na slovenský trh. Oficiálne sa začne predávať v piatok, 13. decembra 2013. V ten istý deň sa objaví aj v predajniach obchodného reťazca Electro World, ktorý uspokojí všetky doterajšie predobjednávky a konzolu ponúkne v bežnom predaji.

Konzola PlayStation 4 sa bude predávať v základnom balení s jedným ovládačom za cenu 399 EUR. K dispozícii bude aj príslušenstvo, PlayStation 4 kamera, ktorá umožní hrať hry, využívajúce rozšírenú realitu a ovládať konzolu hlasom.

Konzola PlayStation 4 sa bude predávať v základnom balení s jedným ovládačom za cenu 399 EUR. K dispozícii bude aj príslušenstvo, PlayStation 4 kamera, ktorá umožní hrať hry, využívajúce rozšírenú realitu a ovládať konzolu hlasom.

Od svojho uvedenia na trh láme PlayStation 4 historické rekordy. V Amerike sa konzola začala predávať 15. novembra a za prvých 24 hodín sa jej predalo viac ako milión kusov. V Európe sa dostala na trh 28. novembra. Celkový počet predaných kusov na celom svete k 1. decembru je 2,1 milióna.

O PlayStation 4 je veľký záujem aj na Slovensku. Vďaka načasovaniu predaja ide o ideálny vianočný darček. „Očakávame veľký záujem zo strany zákazníkov. Electro World bude mať k dispozícii dostatočný počet kusov a zvládne vybaviť všetky predobjednávky. Obmedzené množstvo bude dostupné v bežnom predaji, v rámci predajnej akcie,“ povedal Ján Luxemburg, Buyer Entertainment  zo spoločnosti Electro World.

Konzola PlayStation 4 sa bude predávať v základnom balení s jedným ovládačom za cenu 399 EUR. K dispozícii bude aj príslušenstvo, PlayStation 4 kamera, ktorá umožní hrať hry, využívajúce rozšírenú realitu a ovládať konzolu hlasom. Cena kamery, resp. samostatného ovládača DualShock 4 je 59,99 EUR. Exkluzívne tituly pre PlayStation 4, Killzone: Shadow Fall a Knack, budú k dispozícii za 65,99 EUR.

Fotogaléria:

O spoločnosti Electro World

Electro World, jeden z najväčších multikanálových predajcov elektroniky a elektrospotrebičov, vstúpil na  domáci trh v roku 2008.  Počas ostaných rokov sa stal jedným z lídrov maloobchodu s elektrom a ročne v jeho predajniach nakupujú milióny zákazníkov. V súčasnosti Electro World prevádzkuje v Čechách a na Slovensku 27 predajní a sieť sa neustále rozrastá, aj o iných frančízingových partnerov. Spoločnosť úspešne prevádzkuje internetové obchody v obidvoch krajinách, elektroniku si môžu zákazníci objednať aj prostredníctvom zákazníckej linky.

Electro World patrí do nadnárodnej skupiny Dixons Retail, ktorá sa špecializuje na elektrické spotrebiče. Do Dixons patria aj tradičné predajne PC World, Currys a Dixons.co.uk vo Veľkej Británii a Írsku, Elkjøp v severnej Európe, UniEuro v Taliansku, Kotsovolos a Electro World v Grécku, Electro World v Turecku, PC City vo Francúzsku a Taliansku alebo internetový obchod Pixmania.com v celej Európe. V súčasnosti prevádzkuje Dixons Retail viac ako 1 100 klasických a internetových obchodov v 14 krajinách a zamestnáva takmer 36 000 ľudí. V obchodoch skupiny Dixons Retail každoročne nakupuje viac ako 100 miliónov zákazníkov.

Viac o tejto téme aj tu: S PlayStation 4 prichádza aj Call of Duty: Ghosts, FIFA 14 či Grand Theft Auto V

Kontakt pre médiá
Adela Vráblová, Client Service Director, Comm s.r.o., +421 2 5296 2011, vrablova@comm.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: