*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY

Continental AG vyvinul pred MS vo futbale FIFA 2014 hru ContiRioKick, hrá sa v nej o VIP zájazdy do Rio de Janeiro! (FOTO)

BRATISLAVA, 13. decembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Koncern Continental AG vyvinul pre podporu sponzoringu MS vo futbale FIFA 2014 jedinečnú hru ContiRioKick, v rámci ktorej môže každý súťažiť o VIP zájazd na futbalové majstrovstvá sveta FIFA 2014 v brazílskom Rio de Janeiro, vrátane ubytovania, leteniek a vstupeniek na štadión . V hre je tiež oficiálna lopta majstrovstiev adidas Brazuca alebo prémiové pneumatiky Continental. Jednému z fanúšikov na Slovensku sa už teraz podarilo získať dva lístky na zápas priamo v Brazílii.

V rámci hry ContiRioKick môže každý súťažiť o VIP zájazd na futbalové majstrovstvá sveta FIFA 2014 v brazílskom Rio de Janeiro, vrátane ubytovania, leteniek a vstupeniek na štadión . V hre je tiež oficiálna lopta majstrovstiev adidas Brazuca alebo prémiové pneumatiky Continental.

V rámci hry ContiRioKick môže každý súťažiť o VIP zájazd na futbalové majstrovstvá sveta FIFA 2014 v brazílskom Rio de Janeiro, vrátane ubytovania, leteniek a vstupeniek na štadión . V hre je tiež oficiálna lopta majstrovstiev adidas Brazuca alebo prémiové pneumatiky Continental.

Continental AG ako oficiálny sponzor majstrovstiev pripravil hru pre mobilné telefóny s platformami iOS aj Android. Princíp spočíva v nahrávaní virtuálnych futbalových prihrávok medzi známymi a kamarátmi, ale aj ostatnými účastníkmi zapojenými do hry, ktoré nájde hráč pomocou funkcie “radar”.

Tá zobrazuje 11 spoluhráčov z blízkeho okolia. Prihrávku možno do 90 sekúnd od jej prijatia buď vrátiť späť rovnakému hráčovi, alebo poslať na ďalšieho, vytvárať tak reťazec prihrávok a zbierať bonusové body. Tie je možné získať aj za “špeciálne prihrávky “, napríklad do cudzích krajín alebo pozvaním priateľov do hry .

Každý hráč sa musí na štarte zaregistrovať pomocou voliteľných údajov, alebo facebookového profilu. Hrá sa v mesačných kolách a vždy na začiatku nového mesiaca sa všetky dosiahnuté body a úspechy nulujú. Každý mesiac sa teda rovná novej šanci pre všetkých. Prvých 11 hráčov s najvyšším skóre sa automaticky kvalifikuje do žrebovania o ceny. Navyše je náhodne vybraných ďalších 11 hráčov s nižším skóre, ktorí budú do žrebovania tiež zaradení.

Medzi hlavné ceny patria :

– VIP zájazd pre dve osoby do Brazílie na vybraný zápas MS vrátane ubytovania , leteniek a vstupeniek na štadión
– Oficiálna lopta MS 2014 adidas Brazuca
– Prémiové pneumatiky Continental
– Ďalšie Continental 2014 FIFA World Cup reklamné predmety (tašky , čiapky a pod)

Hra bude bežať do mája 2014. Viac informácií nájdete na http://www.continental.sk.

O spoločnosti Continental Barum s.r.o.

Continental sa radí svojím obratom 32,7 miliárd eur v roku 2012 medzi celosvetovo popredný subdodávateľa automobilového priemyslu . Ako výrobca brzdových systémov , systémov a komponentov pre pohony a podvozky , prístrojových dosiek , riešenie infotainmentu , elektroniky vozidla , pneumatík a technických elastomérov prispieva Continental k väčšej bezpečnosti a globálnej ochrane klímy . Continental je navyše kompetentným partnerom v sieťovej automobilovej komunikácii . Continental v súčasnosti zamestnáva asi 170 000 ľudí v 46 krajinách sveta .

Continental AG je v Slovenskej republike zastúpený výrobnými a predajnými jednotkami v Adršpachu , Brandýse nad Labem , Frenštáte pod Radhoštěm , Jičíne , Otrokoviciach a Trutnove . Slovenskú republiku zastupujú výrobné závody Púchov , Zvolen a Dolné Vestenice . Celkom v Česku a na slovenské koncern Continental AG zamestnáva na 16 000 pracovníkov .

Kontakty pre médiá:

AMI Communications
Sergej Danilov
Account Executive
Email: sergej.danilov@amic.sk
Tel.: +421 948 491 453

Continental Barum s.r.o.
Zdeněk Novák
Marketing Communication Manager
Email:zdenek02.novak@continental-corporation.com
Tel.: 577 511 111

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: