*
článok
Cestovný ruch, TLAČOVÉ SPRÁVY, Šport & Fitness

S MasterCard a Maestro môžete mať v strediskách Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai a Hintertux skipasy so zľavou až 10 percent!

BRATISLAVA, 16. decembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Dnes, 16. decembra štartuje zimná reklamná kampaň spoločnosti MasterCard®, jednotky v inteligentných, pohodlných a bezpečných platbách. V jej rámci budú mať držitelia kariet MasterCard a Maestro v Českej republike a na Slovensku možnosť získať desaťpercentnú zľavu na skipasy do rakúskych zimných stredísk a od januára tiež vyhrávať zaujímavé ceny v súťaži Tirolský päťboj.

MasterCard® spúšťa akciu s názvom X-Border práve pred nadchádzajúcou zimnou lyžiarskou sezónou na Slovensku a v Českej republike. Kampaň má dve časti. Prvá sa začína už 16. decembra a všetkým držiteľom kariet MasterCard a Maestro umožňuje po registrácii na stránkach www.mastercard-soutez.sk, v sekcii Zľava na skipas, získať kupón na 10 % zľavu na skipasy na rakúske ľadovce.

Druhá sa uskutoční od 7. januára na facebookovom profile spoločnosti vo forme súťaže pod názvom Tirolský päťboj. V súťaži bude možné vyhrať celý rad zaujímavých cien, napr. pobyt v luxusnom wellness hoteli v Rakúsku, vrátane skipasu, poukážky na športové vybavenie alebo predplatenej karty MasterCard® PayPass™.

MasterCard® spúšťa akciu s názvom X-Border práve pred nadchádzajúcou zimnou lyžiarskou sezónou na Slovensku a v Českej republike.

MasterCard® spúšťa akciu s názvom X-Border práve pred nadchádzajúcou zimnou lyžiarskou sezónou na Slovensku a v Českej republike.

Záujemcovia sa môžu zapojiť na www.facebook.com/MasterCardSK. „Nielenže chceme držiteľom kariet MasterCard a Maestro zľavou spríjemniť zimnú dovolenku, ale chceme im aj ukázať, že platiť kartou v zahraničí sa naozaj oplatí“, hovorí Martina Piskorová, marketingová riaditeľka pre Slovensko a ČR.
Akcia Zľava na skipas bude prebiehať až do 31. marca 2014.

Po registrácii aplikácia overí platnosť klientovej karty a následne ho presmeruje na portál, kde si vygeneruje kupón, ktorý mu bude zaslaný na jeho e-mailovú adresu. Následne si klient kupón vytlačí alebo uloží do mobilného telefónu a predloží ho pri pokladni jedného zo zapojených stredísk pri platbe za skipas. Na jeden kupón na zľavu je možné zakúpiť až päť skipasov s dĺžkou platnosti minimálne tri dni. Jedinou podmienkou je, že meno uvedené na kupóne sa musí zhodovať s menom uvedeným na danej karte.

Získané poukážky môžu klienti uplatniť až do 4. mája 2014 v ktoromkoľvek z tirolských stredísk Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai a Hintertux. Skipas so zľavou je platný iba v danej oblasti, kde je zakúpený, nie je univerzálne platný vo všetkých strediskách. Platnosť pre ľadovec Kaunertal zahŕňa aj stredisko Fendels a na ľadovci Pitztal aj stredisko Rifflsee. Naopak, na ľadovci Hintertux klienti neuplatnia skipas so zľavou v ostatných strediskách údolia Zillertal.

Kampaň pre MasterCard® organizuje agentúra Mayer/McCann Erickson, ktorej cieľom je podporiť využitie platobných kariet MasterCard a Maestro pri platbách v zahraničí a podporiť povedomie o ich výhodnosti.

O spoločnosti MasterCard

MasterCard(NYSE: MA),www.mastercard.com, jednotka v inteligentných, pohodlných a bezpečných platbách, zaisťuje fungovanie najrýchlejšej procesnej siete platobných transakcií na svete. Prepája užívateľov, finančné inštitúcie, firmy, vlády a spoločnosti vo viac ako 210 krajinách a územiach. Produkty a riešenia MasterCard tvoria každodenné obchodné aktivity – ako nakupovanie, cestovanie, riadenie biznisu a financií – jednoduchšie, bezpečnejšie a efektívnejšie pre každého. Nasledujte nás na Twitteri @MasterCardNews, diskutujte s nami na Cashless Pioneers Blog a odoberajte naše noviny tu Engagement Bureau.

O spoločnosti McCann

McCann je jedna z popredných komunikačných agentúr v Českej republike. Už od roku 1912 stojí za všetkou kreatívnou prácou agentúry aj slogan Truth Well Told a drží jej strategickú integritu. Ako svetová skupina McCANN Worldgroup sme samozrejme zastúpení aj v Českej republike, a to už od roku 1991. McCANN v súčasnosti pôsobí vo väčšom počte krajín, ako hociktorý z konkurentov, čo z nás robí jednotku medzi svetovými agentúrami.

Pro bližší informace, prosím, kontaktujte:

Lucie Policarová, Ogilvy Public Relations, +420 221 998 226, +420 724 557 221, lucie.policarova@ogilvy.com

Miroslava Jozová, Ogilvy Public Relations, +420 221 998 213, +420 603 280 825, miroslava.jozova@ogilvy.com

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: