*
článok
Gastro, Obchod, TLAČOVÉ SPRÁVY, Zábava & Voľný čas

METRO ponúka skutočné Búrlivé víno z obľúbeného seriálu! V skutočnosti je to Cuvée Mária od Elesko za akciových 5,99 eur (FOTO)

BRATISLAVA, 19. decembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Ak chcete na vianočný alebo silvestrovský stôl položiť ozajstnú „vychytávku“, ponúknite hosťom dúšok skutočného Búrlivého vína! Cuvée Mária z viníc značky Elesko, ktoré v známom seriáli hrajú jednu z hlavných úloh, ako perlička určite zaujme nielen pravoverných milovníkov romantiky a drámy 🙂

Búrlivé víno nájdete exkluzívne v predajnej sieti veľkoobchodu METRO – od pondelka 23.12. dokonca za akciovú cenu.

Búrlivé víno Cuvée Mária nájdete exkluzívne v predajnej sieti veľkoobchodu METRO – od pondelka 23.12. dokonca za akciovú cenu.

Búrlivé víno Cuvée Mária nájdete exkluzívne v predajnej sieti veľkoobchodu METRO – od pondelka 23.12. dokonca za akciovú cenu.

METRO Cash & Carry má zastúpenie v 29 krajinách sveta s viac ako 750 veľkoobchodnými centrami typu cash&carry. Zamestnáva viac ako 120-tisíc ľudí a vo finančnom roku 2012/2013 dosiahlo tržby vo výške 32 miliárd eur (pro forma prepočet na obdobie 1.10. 2012-30.9. 2013 v dôsledku skráteného finančného roka 2013). METRO Cash & Carry je predajná divízia METRO GROUP, jednej z najväčších medzinárodných maloobchodných a veľkooobchodných spoločností.

Vo finančnom roku 2012/2013 dosiahla skupina tržby vo výške približne 66 miliárd eur. Celkovo má spoločnosť viac ako 265-tisíc zamestnancov a prevádzkuje približne 2 200 predajných centier v 32 krajinách. Výkonnosť celej skupiny je založená na sile jej jednotlivých obchodných divízií, ktoré pôsobia nezávisle v rámci ich trhového segmentu: METRO/Makro Cash & Carry – medzinárodný líder v oblasti veľkoobchodných predajní typu cash&carry (samoobsluhy), Real hypermarkety, Media Markt a Saturn – európska jednotka na trhu v oblasti maloobchodov so spotrebnou elektronikou, a obchodné domy Galeria Kaufhof.

V Slovenskej republike patrí do siete METRO Cash & Carry SR šesť veľkoobchodných centier pre podnikateľov s predajnou plochou každého 7 500 m². Široká ponuka tovaru, prevádzková výkonnosť, vyspelá logistika a priame nákupy vo veľkých objemoch umožňujú spoločnosti METRO predávať tovar za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny. METRO sa na Slovensku orientuje predovšetkým na tri skupiny profesionálnych zákazníkov – na oblasť HoReCa, maloobchod a malé až stredné firmy, ktoré podporuje okrem širokej ponuky tovaru aj nadštandardnými službami na mieru.

Fotogaléria:

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte:

Soňa Mihalčínová
Media & Communication Consulting, spol. s r.o.
E-mail: sona.mihalcinova@mcc.sk
Tel.č.: +421 2 53 41 00 85, +421 905 869 213

Komentáre

One thought on “METRO ponúka skutočné Búrlivé víno z obľúbeného seriálu! V skutočnosti je to Cuvée Mária od Elesko za akciových 5,99 eur (FOTO)

  1. To víno je užastné.. :* :* Práve ho pijem 🙂

    Posted by Kika | 17. februára 2014, 20:55

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: