Rekord na portáli ĽudiaĽuďom.sk: Za koncert Janky Lieskovskej zaplatil darca ako nikto predtým, sumu získa Marcel (FOTO)

BRATISLAVA, 23. decembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Obrovské prekvapenie týchto Vianoc! Tak sa dá nazvať nový rekord, ktorý padol v benefičných elektronických aukciách na online darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk. Rovných 1250 Eur sa totiž rozhodol venovať anonymný darca za súkromný koncert herečky a speváčky Janky Lieskovskej.

Rovných 1250 Eur sa rozhodol venovať anonymný darca za súkromný koncert herečky a speváčky Janky Lieskovskej.
Rovných 1250 Eur sa rozhodol venovať anonymný darca za súkromný koncert herečky a speváčky Janky Lieskovskej.

Celý výťažok poputuje na výzvu mladého chlapca Marcela, ktorý od mája tohto roku zápasí s onkologickou recidívou. Dôsledkom tohto ochorenia sa Marcelova rodina dostala do ťažkej finančnej situácie, navyše boli chlapcovi zamietnuté aj ZŤP kompenzácie. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo sa Jana Lieskovská prostredníctvom aukcií na ĽudiaĽuďom.sk rozhodla pomôcť.

Nie každý človek má to šťastie, že dostane do daru to najdôležitejšie – zdravie. A ja som strašne dojatá, že sa nám podarilo získať pre Marcelka a jeho rodinu takúto úžasnú sumu! Pre mňa osobne je to taký malý vianočný zázrak,“ povedala Janka Lieskovská, ktorá bola jednou z tvárí vianočnej kampane ĽudiaĽuďom.sk. Spolu s hercami Kristínou Svarinskou, Marekom Majeským a hokejistom Jaroslavom Janusom v nej účinkovali bez nároku na honorár.

Doterajší rekord vo výške vydraženej sumy bol prekonaný o rovných 500 Eur, pričom e-aukcia obsahovala úctyhodný počet 36 podaní. „Tento úspech možno jednoznačne považovať za udomácnenie sa projektu benefičných online aukcií na našom trhu. Na podobných projektoch v zahraničí úspešne spolupracujú známe osobnosti a charitatívne organizácie. Je jasné, že potenciál je aj u nás,“ dodal manažér projektu Tomáš Mácha.

Kontakt:
Tomáš Mácha
PR & PROJECT manager 4people, n.o.
tomas.macha@4people.sk
+ 421 915 69 24 23

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.