Priebežný stav Mastercard Obchodník roka 2013: V kategórii Cena verejnosti prišlo už 42 580 hlasov!

BRATISLAV, 6. januára 2014 (tlacovasprava.sk) – Tento rok majú zákazníci prvýkrát možnosť prejaviť sympatie svojmu najobľúbenejšiemu obchodníkovi a hlasovať v kategórii MasterCard Obchodník roka 2013 – Cena verejnosti. Svoj hlas môžu poslať prostredníctvom internetových stránok a SMS správ až do 28. februára 2014. V priebežnom hlasovaní zatiaľ vedie Lidl.

Priebežné výsledky hlasovania

Ocenenie MasterCard Obchodník roka 2013 – Cena verejnosti získa obchodník, ktorý dostane najväčší počet bodov v hlasovaní verejnosti na internete a prostredníctvom SMS správ. Zdroj: www.obchodnik-roka.sk
Ocenenie MasterCard Obchodník roka 2013 – Cena verejnosti získa obchodník, ktorý dostane najväčší počet bodov v hlasovaní verejnosti na internete a prostredníctvom SMS správ. Zdroj: http://www.obchodnik-roka.sk

Ocenenie MasterCard Obchodník roka 2013 – Cena verejnosti získa obchodník, ktorý dostane najväčší počet bodov v hlasovaní verejnosti na internete a prostredníctvom SMS správ. K dnešnému dňu zatiaľ vedie s 27 378 hlasmi potravinový reťazec Lidl, na druhom mieste je so 16 228 hlasmi dm drogerie markt a na treťom mieste s 14 723 hlasmi internetový obchod Martinus.sk.

„Hlasovanie prebieha od 1. decembra a počas celého jeho trvania môžu zákazníci aj obchodníci na webových stránkach sledovať priebežné výsledky. V každej kategórii môžu zákazníci vybrať iba jedného obchodníka, ktorému dajú svoj hlas. Ten musia navyše potvrdiť odkazom v e-maile, ktorý im následne príde.

Hlasovať na internete a prostredníctvom SMS možno maximálne jedenkrát,“ hovorí Martina Kirchrathová, Commerce Development Director MasterCard Europe pre Slovensko a ČR.

Všetci zákazníci, ktorí pošlú hlas svojmu obľúbenému obchodníkovi, sa môžu zároveň zapojiť do súťaže o päť telefónov Samsung Galaxy S4 a päť tabletov Samsung Tablet Note 10.1,“ dopĺňa Martina Kirchrathová.

Víťaz Ceny verejnosti bude vyhlásený na konci apríla 2014.

Celkovo hlasovalo v tejto kategórii k dnešnému dňu 42 580 ľudí. Z toho 38 241 účastníkov hlasovalo cez internet a 4 339 hlasujúcich pomocou SMS.

Viac o Master Card aj tu: S MasterCard a Maestro môžete mať v Alpách skipasy so zľavou až 10 percent!

.

Priložený graf zobrazuje aktuálny priebeh hlasovania v tejto kategórii. Zobrazené sú len výsledky desiatich obchodníkov s aktuálne najvyšším počtom hlasov. Kvôli zamedzeniu manipulácie s hlasmi prebieha aktualizácia grafu na webových stránkach každý pracovný deň dopoludnia.

Fotogaléria:

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte prosím:

Ogilvy Public Relations
Milan Kříž, tel.: +420 221 998 237, +420 602 266 316, e-mail: milan.kriz@ogilvy.com
Lucie Policarová, tel.: + 420 221 998 226, +420 724 557 221, e-mail: lucie.policarova@ogilvy.com
Lucie Pavlů, tel.: +420 602 302 502, e-mail: lucie.pavlu@ogilvy.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.