*
článok
IT, TLAČOVÉ SPRÁVY

Na výstave CES 2014 ukážu aj digitálny fotoaparát Nikon D4S navrhnutý pre popredných svetových fotografov

BRATISLAVA, 8. januára 2014 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Nikon oznámila, že pripravuje uvedenie vlajkovej lodi novej generácie, digitálneho fotoaparátu Nikon D4S. Fotoaparát navrhnutý pre popredných svetových fotografov bol predstavený v stánku spoločnosti Nikon na Medzinárodnej výstave CES 2014 v Las Vegas v Nevade v USA. Medzinárodná výstava CES je jednou z najväčších technologických výstav a prebieha od 7. do 10. januára 2014.

Nikon

Nikon

Nová vlajková loď spoločnosti Nikon, model D4S, ponúkne výrazné zmeny oproti fotoaparátu D4. Tou najvýznamnejšou je ešte dokonalejšia obrazová kvalita dosiahnutá vďaka novému prvku na spracovanie obrazov a dokonalejšiemu autofokusu.

Pri vývoji fotoaparátu Nikon D4S sa zúročili skúsenosti v oblasti vývoja profesionálnych technológií a úzka spolupráca spoločnosti Nikon s profesionálnymi fotografmi.

Model je navrhnutý tak, aby poskytol širšie možnosti profesionálnym fotografom, ktorí požadujú čo najlepší výkon v extrémnom prostredí. D4S bude prínosom pre športových fotografov a fotografov dokumentárnej prírody.

Nikon bol pôvodne výrobcom optických zariadení, zaoberajúci sa vývojom a výrobou optických skiel. V tomto roku si pripomíname 97. výročie založenia tejto spoločnosti. Nikon bude aj naďalej pokračovať vo vývoji vysoko výkonných a  funkčných produktov založených na optických technológiách, ktoré sa za celú históriu spoločnosti zdokonaľovali.

Viac aj tu: Nikon Df: Digitálna jednooká zrkadlovka najvyššej triedy inšpirovaná ikonickými filmovými fotoaparátmi formátu 35 mm (FOTO)

.

Katarína Ofúkaná
Media & Communication Consulting, spol.s r.o.
Liptovská 2/A, P.O.Box 159, 820 05 Bratislava 25
Tel.č./fax: + 421 2 53 41 00 85
Mobil: +421 948 240 280

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: