*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY

ONE Fashion Outlet získal prestížne medzinárodné ocenenie (FOTO)

BRATISLAVA, 8. januára 2014 (tlacovasprava.sk) – Jediné slovenské outletové centrum ONE Fashion Outlet získalo prestížne ocenenie Best Shopping Centre Development. Ocenenia CIJ Awards udeľuje prestížny magazín o stavebníctve, developmente a realitách – CEE Construction & Investment Journal, ktorý okrem Slovenska sleduje dianie na realitnom trhu v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku a od roku 2006 aj v Rusku. Odborná porota ocenila ONE Fashion Outlet popri iných kategóriách ako najlepší developerský projekt nákupného centra.

Jediné slovenské outletové centrum ONE Fashion Outlet získalo prestížne ocenenie Best Shopping Centre Development.

Jediné slovenské outletové centrum ONE Fashion Outlet získalo prestížne ocenenie Best Shopping Centre Development.

Partneri outletového centra ONE Fashion Outlet dominovali v ostatných kategóriách. Poskytovateľom finančných služieb roka sa stala  VÚB banka, ktorá zastrešila spolufinancovanie projektu. Právnickou firmou roka sa stala Dentons, ktorá poskytla právny servis k spolufinancovaniu projektu.

Kým slovenský trh s nehnuteľnosťami sa stále nedostal na úroveň spred krízy, odborníci sa zhodujú, že je konečne vykazuje známky oživenia. „Víťazstvo nášho projektu nákupného centra ONE Fashion Outlet ukazuje, že odborná verejnosť ako aj slovenskí zákazníci si uvedomili, že dnešný trh vyžaduje najvyššiu úroveň profesionality ako v plánovaní a realizácii projektu nákupných centier,“ konštatuje project manager ONE Fashion Outlet  Vladimír Kozár.

ONE Fashion Outlet Voderady je prvé outletové nákupné centrum na Slovensku a patrí medzi najmodernejšie outletové centrá v regióne. Je to outletové centrum najnovšej generácie, kde moderná architektúra prepája prírodné prostredie so zelenými a vodnými plochami.

Viac o tejto téme aj tu: Outletové centrum ONE Fashion Outlet Voderady zverejnilo dátum otvorenia aj značky predajní (FOTO)

.

Fotogaléria:

Mgr. Michal Ondrus
PR Senior Consultant
ondrus@botticelli.sk
0903 787 109
BOTTICELLI, S.R.O.
Vlarska 46, 831 01 Bratislava
Tel.: 004212/54 79 20 91-3

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: