MEDUSA Group otvorila svoju prvú českú reštauráciu, menu v Presto Florentinum sa začína na 128 korunách (FOTO)

BRATISLAVA, PRAHA, 15. januára 2014 (tlacovasprava.sk) – Spolu s prvými nájomcami jedného z najväčších pražských biznis centier Florentinum, medzi ktorými sú aj renomované spoločnosti EY alebo advokátska kancelária Havel, Holásek & Partners privítala tento týždeň svojich zákazníkov aj prvá česká reštaurácia MEDUSA GROUP Presto. Na ploche viac ako 1 200m² ponúka Presto Florentinum vyše 300 stoličiek a je tak najväčším Prestom v skupine MEDUSA GROUP.

Spolu s prvými nájomcami jedného z najväčších pražských biznis centier Florentinum, privítala tento týždeň svojich zákazníkov aj prvá česká reštaurácia MEDUSA GROUP Presto.
Spolu s prvými nájomcami jedného z najväčších pražských biznis centier Florentinum, privítala tento týždeň svojich zákazníkov aj prvá česká reštaurácia MEDUSA GROUP Presto.

Česká republika a Praha pre našu skupinu predstavujú logické pokračovanie našej expanzie smerom na západ,“ hovorí majiteľ najväčšej slovenskej gastroskupiny Peter Štecko. „Preto, podobne ako v prípade našej rakúskej Medusy, ani v Čechách neplánujeme prevádzkovať iba jednu reštauráciu. Už dnes intenzívne hľadáme a zvažujeme ďalšie príležitosti, ako sa etablovať aj na tomto trhu. Radi by sme pre s našim českým tímom našli a zrealizovali aspoň jeden ďalší pražský projekt už tento rok.“

Cena kompletného menu (polievka, hlavné jedlo) začína na 128 českých korunách, t.j. cca 4,70€.

Fotogaléria:

.

MEDUSA GROUP bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie MEDUSA v historickom centre Bratislavy. MEDUSA bola vôbec prvým večerným podnikom a cocktail barom v Bratislave s vystúpeniami DJ-ov a v krátkom čase sa stala legendou nočného života. V tom istom roku (2003) bol vytvorený koncept samoobslužných reštaurácií PRESTO spolu so sieťou reštaurácií Al dente. Dnes prevádzkuje skupina takmer tridsať vlastných gastrozariadení, v ktorých pracuje vyše 1 000 zamestnancov. MEDUSA GROUP je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu.

Ľudovít Tóth
event2all
0907 982 221
toth@event2all.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.