Seriál Profesionáli sa po 18 mesiacoch vracia: Stará zostava so Skajkou aj noví hrdinovia na TV JOJ (FOTO)

BRATISLAVA, 23. januára 2014 (tlacovasprava.sk) – Pôvodná zostava Profesionálov je späť! Šaňo, Bobor, kapitán Maroš Nagy, Hůrka, Miki Hric aj hovorkyňa policajnej stanice a bývalá vicemiss Topoľčian Skajka Balážiková budú divákom servírovať výdatnú dávku zábavy už od dnes každý štvrtok o 21: 30 na JOJke. Na divákov v novej sérii seriálu Profesionáli čakajú viaceré zmeny.

Pôvodná zostava Profesionálov je späť! Šaňo, Bobor, kapitán Maroš Nagy, Hůrka, Miki Hric aj hovorkyňa policajnej stanice a bývalá vicemiss Topoľčian Skajka Balážiková.
Pôvodná zostava Profesionálov je späť! Šaňo, Bobor, kapitán Maroš Nagy, Hůrka, Miki Hric aj hovorkyňa policajnej stanice a bývalá vicemiss Topoľčian Skajka Balážiková.

„V praxi to znamená, že sa vrátia veci, ktoré mali diváci najradšej a pribudnú novinky, ktoré ich jednoznačne potešia,“ vysvetľuje Ján Gordulič, hlavný scenárista projektu. Sitkom prichádza s novou zvučkou a zmeny nastanú aj v bare Riviera. Usadí sa tam Roman Luknár a zahrá si Josého. „Prídem do Riviery namiesto svojho bratranca Miňa, ktorý zas pôjde do môjho baru v Karibiku,“ prezrádza Roman. Postava obľúbeného prešpekulovaného barmana sa však kedykoľvek môže do baru vrátiť.

Každý nový diel prinesie niečo originálne. Tešiť sa môžete napríklad na postavu Vladimíra Boja zo seriálu Hoď svišťom v podaní Jozefa Vajdu. Okrem starých obľúbených postáv – akou je stále iskrivá i keď o čosi pribratejšia Skajka a nových atraktívnych hrdinov vás čakajú aj prekvapivé zápletky.

Už prvá epizóda sa bude líšiť od všetkého, čo ste v Profesionáloch doposiaľ videli: „Premiérový diel bude výpravný. Z veľkej časti sa bude odohrávať v exteriéroch (mäsiarstvo, roľnícke družstvo, samoobsluha…) a nie len v štúdiu, ako boli diváci zvyknutí z predchádzajúcich sérii,“ prezradil Gordulič.

O seriáli:

Zločin nikdy nespí. Profesionáli v uniformách občas áno…

Od poslednej série prešlo 1,5 roka. Profesionáli si zatiaľ našli úplne nové zamestnanie. Fero pracuje v supermarkete ako esbeeskár vypomáhajúci pri výkupe fliaš. Karol ako pomocný mäsiar v predajni mäsa a údenín. Skarlet je hovorkyňou roľníckeho družstva v Cabaj Čápore.

Alex pracuje ako svojrázny židovský turistický sprievodca v Bratislave, Maroš sa nedokázal vymaniť z područia Ruženky a pomáha jej s pestovaním kvetín. Miki Hric po Miňovi, ktorý ušiel na Bellize, prevzal riadenie krčmy a počet detí, na ktoré musí platiť alimenty sa zvýšil na deväť!!! Policajná stanica bola pre šetriace opatrenia zrušená. Prišiel však okamih, keď sa policajná zostava opäť musí zísť a pokračovať v boji proti zločinu v istom mestečku v seneckom okrese.

Fotogaléria:

Kontakt pre médiá:
Katarína Nosková
PR JOJ Group
noskova@joj.sk
tel.: +421 915 571 133

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.