*
článok
Kultúra & Umenie, TLAČOVÉ SPRÁVY, Zábava & Voľný čas

Na adaptáciu románu Jane Eyrová od Charlotte Brontëovej v SND je predaných a rezervovaných viac ako 5 600 vstupeniek (FOTO)

BRATISLAVA, 31. januára 2014 (tlacovasprava.sk) – Začiatok nového roka v Slovenskom národnom divadle je spätý s „maratónom“ premiér nových inscenácií, ktorý vyvrcholí tento víkend v sobotu 1. a v nedeľu 2. februára 2014 uvedením činohernej adaptácie slávneho románu Charlotte Brontëovej Jane Eyrová. Dlhoočakávaná novinka Činohry SND vzbudila vysoký záujem divákov už pred svojou premiérou. Na jej predstavenia je už teraz predaných a rezervovaných viac ako 5 600 vstupeniek.

Nová inscenácia Jane Eyrová v Činohre SND vzbudila vysoký záujem divákov už pred svojou premiérou. Foto: Jakub Jíra pre SND

Nová inscenácia Jane Eyrová v Činohre SND vzbudila vysoký záujem divákov už pred svojou premiérou. Foto: Jakub Jíra pre SND

Februárové a marcové predstavenia Jane Eyrovej sú takmer beznádejne vypredané. Vzhľadom na mimoriadny dopyt o vstupenky preto naša prvá scéna odporúča divákom, aby čo najskôr využili možnosť zakúpiť si svoje miesta v hľadisku na aprílové predstavenia, ktorých kapacita sa už naplnila takmer na polovicu hneď za jeden deň od spustenia predaja.

Vstupenky na činohernú inscenáciu Jane Eyrová sú v predaji v pokladniciach SND, na predajnom mieste v obchodnom centre Eurovea a on-line z pohodlia domova prostredníctvom portálu http://www.snd.sk.

Branislav Šanta
PR manažér
Centrum marketingu
Slovenské národné divadlo
Pribinova 17, 819 01 Bratislava
Tel: +421 2 204 72 285
Cell: +421 902 110 008
E-mail: branislav.santa@snd.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: