David Beckham predstavil akčnú kampaň pre jarnú kolekciu Bodywear at H&M, novinkou je aj detské prádlo (VIDEO)

BRATISLAVA, 4. februára 2014 (tlacovasprava.sk) – David Beckham bude hviezdou novej kampane, ktorá uvedie na trh jarnú kolekciu David Beckham Bodywear at H&M. Režisérom kampane je Nicolas Winding Refn, známy svojimi filmami Drive a Only God Forgives. Kampaň začala 2. februára 2014, kedy bude prebiehať súťaž v americkom futbale US Super Bowl.

V spote David v ňom zostane počas fotografovania zamknutý bez pomoci na streche, oblečený len do spodného prádla. Aby sa dostal do bezpečia, musí predviesť rôzne kúsky.
V spote David v ňom zostane počas fotografovania zamknutý bez pomoci na streche, oblečený len do spodného prádla. Aby sa dostal do bezpečia, musí predviesť rôzne kúsky.

Celý spot je veľmi akčný. David v ňom zostane počas fotografovania zamknutý bez pomoci na streche, oblečený len do spodného prádla. Aby sa dostal do bezpečia, musí predviesť rôzne kúsky. Všetky kaskadérske výkony pritom predvádza úplne sám. David nafilmoval dve alternatívne verzie celého spotu.

Nicolas Winding Refn je jeden z mojich obľúbených režisérov a pracovať s ním na novej kampani pre H&M bolo nesmierne zaujímavé. Bol na mna dosť tvrdý, chcel totiž vytvoriť film nabitý akciou, v ktorom sa bude nové prádlo pre túto sezónu inšpirované tradíciou skvele vynímať,“ vysvetľuje David Beckham.

Video: Nový reklamný spot Davida Beckhama pre H&M

„Pracovať s Davidom na jeho novej kampani ma hrozne bavilo. Pred kamerou sa správal prirodzene, kaskadérske kúsky odohral  sám a vôbec sa pritom nebál. Táto kampaň je vtipná, chytrá a veľkolepá a využíva všetky stránky Davidovej osobnosti,“ hovorí Nicolas Winding Refn.

Kampaň obsahuje modely z jarnej kolekcie David Beckham Bodywear , ktorá prináša tradičné prádlo v prirodzenom prevedení. Objavujú sa v nej tričká typu Henley s dlhým rukávom a zapínaním ku krku, nátelníky a trenírky s rôzne širokými prúžkami, ale aj topy s dlhými raglánovými rukávmi, ktoré sú potom na zadnej strane zdobené písmenami v štýle inšpirovanom univerzitnými tímami.

Viac aj tu: Nová kolekcia H&M: Pozrite si, v čom bude oddychovať cez Vianoce David Beckham… (FOTOGALÉRIA)

.

Novinkou je aj detské prádlo David Beckham Bodywear. Chlapčenská kolekcia mini-me prinesie tričká s dlhým rukávom typu Henley, nátelníky, trenírky, dlhé spodky a pyžamové šortky. Obe kolekcie budú vo vybraných obchodoch H&M od 30. januára.

Fotogaléria:

.

Tieto nové modely doplnia základ kolekcie prádla David Beckham Bodywear, ktorá sa od svojho uvedenia na trh vo februári  2012 stala základom pánského šatníka spodného prádla po celom svete.

Informácie poskytujú:
Katarína Tomášiková Tel: + 420 234 656 068 e-mail:katarina.tomasikova@hm.com

Spoločnosť H&M Hennes & Mauritz AB (H&M) bola založená v Švédsku v roku 1947 a stala sa synonymom dostupnej a zároveň vysoko kvalitnej aktuálnej módy. H&M ponúka širokú škálu produktov, ktorá je rozdelená do rôznych línií pre ženy, mužov, mládež a deti. Módne kolekcie firmy vytvárajú jej vlastní designéri, návrhári vzorov a nákupcovia. H&M má viac ako 104 000 zamestnancov a zhruba 2 900 obchodov v 51 krajinách vrátane franšízingových.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.