*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY

Veľtrh Fieragricola 2014 vo Verone predstaví nové technológie v oblasti poľnohospodárstva (FOTO)

BRATISLAVA, 5. februára 2014 (tlacovasprava.sk) – Talianska Verona bude v dňoch 6. – 9. februára 2014 hostiť už 111. ročník prestížneho medzinárodného veľtrhu Fieragricola. Poľnohospodári, statkári, farmári a ostatní odborníci pracujúci v odbore poľnohospodárstva sa môžu opäť zoznámiť s novinkami v oblastiach rastlinnej, živočíšnej výroby, technickými novinkami a technologickými inováciami. Veľtrh sa koná pod hlavičkou vystavovateľskej správy Veronafiere.

Návštevníci sa môžu opäť zoznámiť s novinkami v oblastiach rastlinnej, živočíšnej výroby, technickými novinkami a technologickými inováciami.

Návštevníci sa môžu opäť zoznámiť s novinkami v oblastiach rastlinnej, živočíšnej výroby, technickými novinkami a technologickými inováciami.

Veľtrh Fieragricola je úzko zameraný na poľnohospodársky priemysel.

V rámci jednotlivých oblastí predstaví inovatívne technológie a zariadenia.

Okrem technológií sa odborná verejnosť zoznámi aj s novými pravidlami zaoberajúcimi sa redukciou pesticídov, ktoré sú platné od 1. januára 2014.

Primárne sa veľtrh sústredí na prezentáciu poľnohospodárskych zariadení, ktoré sa profesionálne používajú na obrábanie pôdy, osievanie, hnojenie a zavlažovanie. Ďalej sa zaoberá uskladnením a ochranou úrody, údržbou a servisom poľnohospodárskych strojov.

Ďalší salón ponúkne oblasť zameriavajúcu sa na chov zvierat, ktorý bude obohatený živou prehliadkou zvierat, akými sú napríklad: dobytok na mlieko, na mäso, hydinu, ovce a kozy.

Témou bude predovšetkým udržateľnosť chovu, ziskovosť, hygiena, výživa zvierat a ich choroby. Na veľtrhu sa tiež návštevníci dozvedia, aké pokroky sa udiali v odvetví obnoviteľnej energie, technických dodávateľov a v neposlednej rade aj v oblasti informačných technológií.

Vystavovatelia aj návštevníci na veľtrhu tento rok nájdu vylepšený skúšobný priestor s krytou tribúnou pre divákov a arénou, kde budú experti mechanizácie prezentovať poľnohospodárske traktory, stroje a zariadenia.

Dve celé haly (4 a 5) budú plne venované viniciam a sadom. Veronafiere navracia na veľtrh ocenenie za najlepší predajný výkon v jednotlivých oblastiach „Best Seller Awards“. Program zahrňuje 13. ročník výstavy „Open Holstein Dairy Show“, venovanej chovu Friesian, a tiež 46. ročník „National Swiss Brown Cow Exhibition“ spojený s aukciou dobytka, ktorú organizuje asociácia Anarb.

Fotogaléria:

.

Viac o veľtrhu Fieragricola na www.fieragricola.it

Vystavovateľská správa Veronafiere

Veronafiere sa zaoberá organizáciou veľtrhov už viac ako sto rokov. Vďaka strategickej polohe Verony patrí k najväčším a najdôležitejším organizátorom veľtrhov minimálne v európskom meradle. V priebehu rokov sa vystavovateľská správa Veronafiere niekoľkokrát prispôsobila požiadavkám verejnosti a okrem potravinárskeho a poľnohospodárskeho sektoru, ktorý bol vždy hlavným smerom, sa začala zaoberať aj inými oblasťami ako napríklad stavebníctvom, dopravou, cestovným ruchom a inými. Veronafiere kontinuálne podporuje podniky v ich stratégii dobývania medzinárodných trhov.

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte:

Mgr. Martina Pašteková
Omnimedia Public Relations, s.r.o.
E-mail: pastekova@omnimedia.sk
Tel.: +421 240 200 828, +421 917 958 014

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: