*
článok
Gastro, Reklama & Marketing, TLAČOVÉ SPRÁVY

V Bratislave sa čoskoro otvára Centrálna klubovňa, bilbordy vytvoril autor komiksov Danglár (FOTO)

BRATISLAVA, 6. februára 2014 (tlacovasprava.sk) – Dnes sa začala reklamná kampaň na prvú z pivární konceptu Klubovňa, s ktorou najväčšia slovenská gastroskupina MEDUSA GROUP plánuje neskôr „vyraziť“ aj mimo Bratislavu. Komiksové vizuály bilbordov, ktoré pre Medusu exkluzívne nakreslil populárny Danglár, zdôrazňujú fakt, že pri pive sa môže stretnúť v mieri ktokoľvek s kýmkoľvek. Aj katolícky duchovný so zvodnou ženou, pankáč s mamou i topmanažér so študentom.

Jeden z vizuálov akcentuje aj priateľstvo medzi hokejovým rozhodcom a hráčom ľadového hokeja: „Naša prvá Klubovňa je pri Centráli v blízkosti zimného štadióna. Preto veľká časť výzdoby našej novej pivárne bude venovaná práve hokeju v Bratislave,“ hovorí majiteľ MEDUSA GROUP Peter Štecko. „Podarilo sa nám kúpiť zopár naozaj unikátnych tematických antikvariátnych kúskov. Verím, že sa fanúšikom HC Slovan aj ostatným priaznivcom tohto športu budú páčiť.“

Exkluzívnym garantom pivárskej  kvality v Klubovniach bude Heineken a jeho značka Zlatý Bažant. Prvá Klubovňa by mala privítať svojich návštevníkov už v marci.

Centrálna klubovňa: Mních a dáma. Reklamná kampaň na prvú z pivární konceptu Klubovňa, s ktorou najväčšia slovenská gastroskupina MEDUSA GROUP plánuje neskôr „vyraziť“ aj mimo Bratislavu.

Centrálna klubovňa: Mních a dáma. Reklamná kampaň na prvú z pivární konceptu Klubovňa, s ktorou najväčšia slovenská gastroskupina MEDUSA GROUP plánuje neskôr „vyraziť“ aj mimo Bratislavu.

Centrálna klubovňa: Rozhodca a hokejista. Exkluzívnym garantom pivárskej  kvality v Klubovniach bude Heineken a jeho značka Zlatý Bažant.

Centrálna klubovňa: Rozhodca a hokejista. Exkluzívnym garantom pivárskej kvality v Klubovniach bude Heineken a jeho značka Zlatý Bažant.

Centrálna klubovňa: Pankáč a panička. Komiksové vizuály bilbordov, ktoré pre Medusu exkluzívne nakreslil populárny Danglár.

Centrálna klubovňa: Pankáč a panička. Komiksové vizuály bilbordov, ktoré pre Medusu exkluzívne nakreslil populárny Danglár.

Ľudovít Tóth
event2all
0907 982 221
toth@event2all.sk

MEDUSA GROUP bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie MEDUSA v historickom centre Bratislavy. MEDUSA bola vôbec prvým večerným podnikom a cocktail barom v Bratislave s vystúpeniami DJ-ov a v krátkom čase sa stala legendou nočného života. V tom istom roku (2003) bol vytvorený koncept samoobslužných reštaurácií PRESTO spolu so sieťou reštaurácií Al dente. Dnes prevádzkuje skupina takmer tridsať vlastných gastrozariadení, v ktorých pracuje vyše 1 000 zamestnancov. MEDUSA GROUP je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu.

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: