*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY, Zábava & Voľný čas, Šport & Fitness

Dvojdňový Sony Xperia Snowboard Fest 2014 ponúka množstvo atrakcií pre divákov aj ich deti

ŠTRBSKÉ PLESO, 10. februára 2014 (tlacovasprava.sk) – Štrnásty ročník Sony Xperia Snowboard Fest zaradený do série World snowboard tour ponúkne 14. a 15. februára na Štrbskom Plese popri špičkovom snowboardovom zážitku aj tučnú nádielku sprievodných akcií, zábavy a športových aktivít pre deti!

Zo slovenských jazdcov si už podal prihlášku náš najlepší snowboardista Matej Matys, ktorý vlani obsadil dvanástu priečku. Prvenstvo v minulom ročníku na Štrbskom Plese vybojoval Slovinec Aljoša Krivec.

Sony Xperia Snowboardfest 2014 opäť aj so snowboardovou škôlkou!

Sony Xperia Snowboardfest 2014 opäť aj so snowboardovou škôlkou!

Program sa začína už v piatok 14. februára o 12.00 hodine, keď organizátori otvoria v arále bary, rozbehnú súťaže o ceny a začne sa aj hudobný program s množstvom DJ-ov.

Od 18:00 do 20:00 sa následne uskutoční prvá časť športového programu, keď jazdci absolvujú prvý oficiálny tréning pod umelym osvetlením!

Po tréningu o štartuje 20:00 novinka, ktorou bude zahrievacia warm-up party Red Bull Silent Disco. V rámci nej hrajú dvaja Dj-ovia, ľudia majú slúchadlá s wi-fi a vyberajú si, koho produkciu chcú počúvať a s kým sa lepšie zabavia.

V takomto unikátnom súboji sa stretnú momentálne najsledovanejší slovenský DJ Vec a vychytený pražský rezident DJ Trafik.

Na druhý deň sa program začína od 15:00. Diváci si v sobotu vychutnajú kvalifikačné aj finálové jazdy nielen naživo, ale vďaka trom kamerám aj v detailných spomalených a opakovaných záberoch aj na veľkoplošnej obrazovke. Navyše ich obraz zavedie na miesta v zákulisí, keď kamera ponúkne aj jedinečné pohľady do back stage zóny.

Tesne pred finálovými jazdami, ktoré sa začnú o 19:30, nabudí jazdcov aj divákov živé vystúpenie bubeníckeho zoskupenia Tambores! Po finále sú na programe tzv. Fínske jazdy, keď desiatka najlepších borcov predvedie tesne za sebou svoje najlepšie triky.

Viac aj tu: Sony Xperia Snowboard Fest 2014 na Štrbskom Plese očakáva 14. a 15. februára rekordnú účasť (FOTO)

.

Po minuloročnom úspechu sme do sprievodných aktivít opäť zaradilia aj tzv. Snowboard Fest Young Stars,“ dodáva za organizátorov Jozef Murín z Boardcore Agency. „Deti od 3 do 10 rokov si môžu skúsit základy snowboardingu pod vedením profesionálnych inštruktorov.“

Snowboardová škôlka sa začína v sobotu o 9:00 a potrvá do 14:00 hodiny. Počas celej akcie sú pre malých návštevníkov pripravené aj služby animátorov, chýbať nebude ani detský kútik v reštaurácii Slalom priamo na zjazdovke Interski, kde sú pripravené hry a zábava s tímom animátorov. Vstup do detského kútika je pre registrované deti zadarmo.

Fotogaléria:

Viac info na http://www.snowbordfest.sk

Kontakt pre médiá:
Jozef Murin
Boardcore Agency SK s.r.o.
+421905944077
murin@snowboardfest.sk
http://www.snowboardfest.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: