ANRAcar nový autorizovaný predajca Nissan, otvára predajňu na Panónskej ceste v Petržalke (FOTO)

BRATISLAVA, 11. februára 2014 (tlacovasprava.sk) – Približne každé tretie auto, ktoré sa predá na Slovensku, sa predá v rámci Bratislavského kraja. Preto je prítomnosť silnej a kvalitnej siete predajcov v tomto regióne dôležitá pre každú automobilovú značku. Od 1. februára 2014 posilnil predajnú sieť Nissan nový autorizovaný predajca na Panónskej ceste 45 v bratislavskej Petržalke – spoločnosť ANRAcar.

Nový autorizovaný predajca NISSAN na Panónskej ceste 45 v Bratislave
Nový autorizovaný predajca NISSAN na Panónskej ceste 45 v Bratislave

Od februára tohto roka spoločnosť ANRAcar posilnila sieť 9 autorizovaných predajcov Nissan na území Slovenska a pre automobilovú značku Nissan sa stáva strategickým zákazníckym i predajným miestom na území Bratislavy.  Spoločnosť ANRAcar bola založená v novembri 1997. Venuje sa predaju a servisu motorových vozidiel, v ktorom získala povesť jedného z najlepších predajcov nových automobilov na Slovensku a je referenciou v oblasti popredajných a servisných služieb.

Vstup ANRAcar-u na slovenský trh je veľkou výzvou a hneď v úvode ponúka pre nových zákazníkov v rámci svojej uvádzacej kampane 3, 2, 1… ŠTART – 6 výnimočných benefitov v podobe výrazných zliav na servis, originálne náhradné diely, príslušenstvo a plnú nádrž ako štartovacieho bonusu. Majitelia nových automobilov Nissan budú mať v rámci štartovacej kampane netradičnú možnosť stráviť 2 noci v exkluzívnom 5* Boutique Hotel & Spa by L´OCCITANE Chateau Herálec na českej Vysočine.

V rámci produktového portfólia Nissan ponúka ANRAcar všetky osobné vozidlá vrátane dodávky NV200športového automobilu 370Z. Úplnou novinkou v ponuke je vynovený crossover Qashqai, ktorý si zákazníci v ANRAcar môžu už teraz otestovať.

Fotogaléria:

.

Spojenie so značkou Nissan je pre nás významným krokom v smerovaní našej spoločnosti. Pevne verím, že dokážeme ponúknuť novým, súčasným, ako aj pôvodným majiteľom vozidiel Nissan vysoký štandard predajných a popredajných služieb a pomôžeme tak posilniť pozíciu značky Nissan nie len v rámci Bratislavy, ale aj na Slovensku. Automobily značky Nissan sú spoľahlivé, technologicky vyspelé vďaka mnohým inováciám, design-ovo zaujímavo riešené a vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami a vyhovujú i tým najnáročnejším požiadavkám našich zákazníkov,“ uviedol Juraj Hanajík, spolumajiteľ spoločnosti ANRAcar.

„Nissan vždy posúval hranice v automobilovom priemysle tam, kde sa žiaden iný výrobca nikdy pred nami neodvážil. Prináša automobily plné vzrušujúcich inovácií dostupných pre každého. Bratislava je pre nás významným predajným miestom v rámci Slovenska, preto som rád, že práve vďaka novému partnerovi ANRAcar sa dostupnosť vozidiel Nissan v rámci Bratislavského kraja pre zákazníkov výrazne zlepší,“ dodal Karol Guľa, Country Manager značky Nissan na Slovensku.

ANRAcar
Juraj HANAJÍK
Spolumajiteľ spoločnosti
Tel: + 421 2 3211 4444
E-mail:  predaj@anracar.sk

MEDIA IN – public relations agentúra
Peter ŠATKA
Senior PR Manager
Tel: +421 911 408 222
E-mail: peter.satka@cohnwolfe.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.