*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY, Šport & Fitness

Na Sony Xperia Snowboard Fest 2014 najlepšia zostava v histórii – aj s účastníkom ZOH Soči

ŠTRBSKÉ PLESO, 13. februára 2014 (tlacovasprava.sk) – Na 14. ročníku Sony Xperia Snowboard Fest očakávajú organizátori 14. a 15. februára na Štrbskom Plese najkvalitnejšiu štartovú listinu v histórii podujatia! Zoznam prihlásených jazdcov narastá úžasným tempom aj vďaka olympiáde v Soči, vďaka ktorej ostalo množstvo jatzdcov bez programu a podujatie vo Vysokých Tatrách je tak pre nich ideálne.

„Trúfam povedať, že svetový snowboarding sa zo Soči presúva na Štrbské Pleso,“ uviedol šéf organizačného tímu Jozef Murín z agentúry Boardcore Agency. Súťaž je opäť súčasťou medzinárodnej série World snowboard tour.

Ako hlavný rozhodca sa na Štrbskom Plese predstaví už tento víkend Slovinec Iztok Sumatic, ktorý príde priamo z olympiády v Soči, kde rozhodoval slopstyle.

Ako hlavný rozhodca sa na Štrbskom Plese predstaví už tento víkend Slovinec Iztok Sumatic, ktorý príde priamo z olympiády v Soči, kde rozhodoval slopstyle.

Na Slovensko sa chystajú skvelí pretekári z Nórska, Švédska, Fínska, Švajčiarska, Nemecka, ale aj Rakúska a Čiech. Väčšina z nich u nás ešte neštartovala.

Svoj príchod už potvrdili napríklad Nemec Alessandro Boynes (trojnásobný víťaz snowboardfestu), obhajca minuloročného prvenstva Aljoša Krivec zo Slovinska, nórsky borec Jorn Simen Aaboe (víťaz z roku 2012), ako aj jazdci z prvej tridsiatky Svetového pohára – Fín Nutti Niemela (22. v SP) či Švéd Mans Hedberg (25.)!

Ako hlavný rozhodca sa na Štrbskom Plese predstaví už tento víkend Slovinec Iztok Sumatic, ktorý príde priamo z olympiády v Soči, kde rozhodoval slopstyle. Profesionálni jazdci sa tak budú môcť spoľahnúť aj na profesionálneho rozhodcu.

V areáli na Štrbskom Plese už dávnejšie začalo s technickým zasnežovaním. „S prístupom a podporou ľudí na Štrbskom Plese sme maximálne spokojní. Vďaka nim máme na svahu množstvo nafúkaného snehu, z ktorého sa začína modelovať fakt parádny skok,“ vysvetlil Murín.

Pre divákov je pripravený plnohodnotný dvojdňový program s množstvom hudby a sprievodných akcií, pričom vstup je zdarma. Nechýba ani bohatý program pre deti vrátane snowboardovej školy či zábavy s animátormi.

Viac info na http://www.snowboardfest.sk

Kontakt pre médiá:
Jozef Murín
Boardcore Agency
murin@snowboardfest.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: