*
článok
TLAČOVÉ SPRÁVY, Trh práce

RecruitRank Award vyhrala personálna agentúra PERSEA

BRATISLAVA, 17. februára 2014 (tlacovasprava.sk) – Ocenenie RecruitRank Award pre personálne agentúry je čosi ako Oscar vo svete filmu alebo OTO vo svete slovenskej televíznej zábavy a žurnalistiky. Profesia.sk organizuje súťaž už 6 rokov a vznikla na podnet používateľov stránky. Tí sa často pýtali, ktorá personálna agentúra je najlepšia, ktorej môžu skutočne dôverovať. Ocenenie získavajú personálne agentúry, firmy a personalisti na základe spätnej väzby od uchádzačov o zamestnanie, ktorí hodnotia podľa toho, aké majú vlastné skúsenosti.

Personálna a poradenská agentúra PERSEA tento rok v súťaži výrazne bodovala. Zvíťazila v kategórii Malé personálne agentúry a jej zamestnankyňa Lucia Ostrolucká sa umiestnila na treťom mieste v kategórii Recruiteri – personalisti a konzultanti.

„Máme z ocenenia úprimnú radosť. Vieme, že našu prácu robíme dobre a radi a tešíme sa, že to vedia aj iní“, uviedla šéfka agentúry PERSEA Silvia Korbašová. „Pohovor s uchádzačom o zamestnanie už dávno nie je len rozhovorom, ale oveľa náročnejším procesom. Som rada, že sú spokojní nielen klienti, pre ktorých sa snažíme nájsť a rozoznať najvhodnejších kandidátov, ale že sa naše metódy pozdávajú aj samotným uchádzačom“, doplnila Lucia Ostrolucká.

Ocenenie RecruitRank Awards je každoročne udelené personálnym agentúram a firmám s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi. Do hlasovania sa aj tento rok zapojilo viac ako 107 600 uchádzačov za obdobie 12 mesiacov od novembra 2012 do novembra 2013, ktorí vyplnili takmer 303 800 dotazníkov.

Ocenená firma je pre uchádzačov o zamestnanie dôveryhodnejšia a je vysoký predpoklad, že sa na jej pracovné ponuky budú kandidáti hlásiť s väčšou intenzitou. Víťazi tiež získavajú exkluzivitu používania loga RecruitRank Awards 2013, ktoré môžu počas roka používať na svojich web stránkach, marketingových materiáloch a takisto pri pracovných ponukách zverejnených na portáli Profesia.sk.

Vydal:
PERSEA, s.r.o.

PR servis:
Advantage, spol. s r.o.
02/5443 0478, 0911/910 672
office@advantage.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: