*
článok
Médiá & Internet

Riaditeľ JOJ Borovský rezignoval, televízia už má náhradu!

BRATISLAVA, 20. februára 2014 (tlacovasprava.sk) –  Novým Generálnym riaditeľom televíznej skupiny JOJ sa od 20. februára 2014 stal Marcel Grega. Doteraz pôsobil na poste Výkonného a finančného riaditeľa v spoločnosti Slovenská produkčná, a.s., materskej spoločnosti MAC TV, s.r.o., prevádzkovateľovi televíznych služieb TV JOJ, Plus, Wau a Senzi.

Doterajší Generálny riaditeľ František Borovský sa rozhodol v skupine JOJ ukončiť svoje pôsobenie. „Počas uplynulých rokov sa televízna skupina JOJ pod vedením Františka Borovského rozrástla o televízie Plus, Wau a Senzi, ktoré si postupne nachádzajú svojich verných divákov.  Podarilo sa upevniť povedomie celej skupiny JOJ Group na trhu. Za tu mu patrí moja vďaka,“ povedal Richard Flimel, vlastník televíznej skupiny JOJ.

Skupina JOJ je druhou najúspešnejšou televíznou skupinou na Slovensku, jej priemerný celodenný podiel na trhu v cieľovej skupine divákov 12-54 v roku 2013 predstavoval kumulovane 25,1% (prime time 28,2%). Skupina JOJ je lídrom na trhu v pôvodnej seriálovej tvorbe, vysiela úspešné zahraničné seriály a pravidelne prináša atraktívne filmové premiéry.

Viac na tému personálnych zmien v TV Joj aj tu: Marketing JOJ Group oznámila zmenu na poste šéfa marketingu ako aj nového vedúceho PR oddelenia a hovorcu

.

Lucia Kulihova
PR MANAŽÉR
tel.: + 421 917 433 547
kulihova@joj.sk
Brečtanová 1, 831 01 Bratislava

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: