Portál cotabavi.sk má za cieľ podporu ľudí, ktorí chcú robiť to, čo ich baví a rozvíjať svoj talent

BRATISLAVA, 4.marca 2014 (tlacovasprava.sk) – Podľa pravidelných štúdií, ktoré realizuje Gallupov ústav, osem z desiatich ľudí v produktívnom veku pracuje predovšetkým preto, aby to niekde dotiahli. Neživia sa tým, čo majú skutočne radi. Preto na Slovensku vznikol portál cotabavi.sk, ktorý má za cieľ podporu ľudí, ktorí chcú robiť to, čo ich baví a rozvíjať svoj talent.

Portál EnspiAcademy.sk vznikol za účelom rozvoja spoločnosti. Učme sa od seba a rozvíjajme tak našu spoločnosť. Podporujme sa navzájom a budujme silné komunity.
Portál EnspiAcademy.sk vznikol za účelom rozvoja spoločnosti. Učme sa od seba a rozvíjajme tak našu spoločnosť. Podporujme sa navzájom a budujme silné komunity.

Chceli ste sa naučiť niečo nové? Určite ste už zažili učiteľov, ktorí boli otrávení svojou prácou a viac demotivovali ako naučili. Najlepšie sa učí od ľudí, ktorí sú nadšení vecami, ktoré robia.

Chceli by ste sa dozvedieť ako riešiť psie zlozvyky od medzinárodného rozhodcu exteriéru a výkonu psov, ktorý sa venuje psom 35 rokov, alebo sa naučiť ako si vytvoriť webstránky priamo od zakladateľa WordPress komunity na Slovensku?

Chceli by ste sa naučiť ako sa efektívne učiť od študenta STU a Lekárskej fakulty zároveň, ako si napísať kvalitný životopis, zistiť na aké povolanie sa hodíte a ešte oveľa viac na kurzoch s talentovanými ľuďmi, ktorí to, čo učia milujú?

Portál cotabavi.sk ponúka kurzy, kde sa účastníci zoznámia s ľuďmi, ktorí majú podobné záujmy, hľadajú, čo ich naozaj baví a inšpiruje, na čo majú talent a zároveň podporia ďalší rovoj lektorov a spoločnosti.

Portál cotabavi.sk zastrešuje ENSPI ACADEMY. Enspi je odvodené od slova enspire, čo v haitskom jazyku znamená – inšpirovať sa. Buďme si navzájom inpširáciou pre osobný rozvoj. Portál EnspiAcademy.sk vznikol za účelom rozvoja spoločnosti. Učme sa od seba a rozvíjajme tak našu spoločnosť. Podporujme sa navzájom a budujme silné komunity.

Fotogaléria:

Kontakt pre médiá:
Mag. Pavel Chvojka
Mobil: +421 944 963 800
Email: chvojka@cotabavi.sk
Web: http://www.cotabavi.sk/
Facebook skupina: https://www.facebook.com/cotabavi

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.