*
článok
IT, TLAČOVÉ SPRÁVY

Konferencia WordCamp Slovensko 2014 o redakčnom systéme WordPress bude 26. apríla v Bratislave

BRATISLAVA, 7. marca 2014 (tlacovasprava.sk) – WordCamp Slovensko je jednou z mnohých WordCamp konferencií, ktoré sa konajú každoročne po celom svete. Všetky však majú jedno spoločné: informovať o novinkách a trendoch, pomôcť s problémami pri používaní a rozšíriť povedomie o obľúbenom redakčnom systéme (CMS – Content Management System) WordPress.

Prebieha formou celodenného neformálneho stretnutia, na ktorom bude mať návštevník príležitosť na osobnú komunikáciu s členmi medzinárodnej IT komunity, ale najmä na vypočutie si podnetných prednášok od popredných WordPress expertov. Postupom času sa WordCamp stal pre mnohých jedným z najvýznamneších IT podujatí roka a každoročne tak láka tisíce WordPress nadšencov z celého sveta.

Na Slovensku sa WordCamp tento rok predstaví už po tretíkrát. Rovnako ako predchádzajúci ročník ho bude vo svojich moderných priestoroch hostiť Fakulta informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity (FIIT STU) v Bratislave. Na svoje si prídu návštevníci zo strany používateľov WordPress, pre ktorých bude k dispozícii celodňový blok prednášok o tom, ako jednoducho a ľahko vytvoriť, spravovať a propagovať vlastnú webstránku alebo blog. WordPress vývojári a programátori budú zas mať k dispozícii paralelný technickejšie zameraný prednáškový blok v oddelených priestoroch.

O program sa opäť postará rôznorodý tím, pozostávajúci z úspešných podnikateľov používajúcich WordPress pre svoj biznis, programátorov pracujúcich s WordPress a domácich i zahraničných predstaviteľov WordPress komunity. Po prednáškach a oficiálnom programe, ktorý bude prebiehať medzi deviatou hodinou ráno až do piatej popoludní, sa účastníci budú môcť presunúť na after-party, kde môže WordCamp neformálne pokračovať až do neskorých nočných hodín.

Viac detailov ohľadom programu bude priebežne zverejňovaných na oficiálnej webstránke WordCamp Slovensko 2014 na adrese http://2014.slovakia.wordcamp.org/.

V prípade otázok je možné kontaktovať priamo organizačný tím podujatia prostredníctvom emailu wordcamp@wp.sk.

Mag. Pavel Chvojka
Webikon s.r.o., Vápenná 15, 821 04 Bratislava
http://www.webikon.sk | http://www.wp.sk | http://www.techforum.sk
Mobil: +421 948 244 997, +421 944 963 800
email: pavel.chvojka@webikon.sk

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: