99% – občiansky hlas: Lipšic je pokrytec, ak teraz poukazuje na zneužívanie polície na politickú antikampaň

BRATISLAVA, 21. marca 2014 (tlacovasprava.sk) – Lipšicovi je zle zo zneužívania polície na politickú antikampaň. Ale keď sa policajnými emailami šírili inštrukcie, aby naháňali sympatizantov 99% týždeň pred parlamentnými voľbami, ministrovi vnútra Lipšicovi zle nebolo. Hnutie 99% – občiansky hlas mu posiela liek na jeho čudné tráviace ústrojenstvo.

Daniel Lipšic má odrazu veľmi citlivý žalúdok. Preto mu hnutie 99% – občiansky hlas posiela darček – balíček liekov na nevoľnosti.

Lipšicovi je zle z toho, že niekto zopakoval kúsok, ktorý sa jeho rezortu pred dvoma rokmi v pohode prepiekol. „Nám z 99% je na vracanie z Lipšica a jeho pokryteckej novej väčšiny politických oportunistov.“ – hovorí Ivan Weiss z 99% – občiansky hlas.

Keď celým Slovenskom išli pred voľbami 2012 emaily a faxy z Bratislavy, z prezídia PZ do krajských ústredí PZ a až k posledným obchôdzkárom, aby vybehli do terénu verifikovať podpisy a hneď reportovali hore, tak mu to nevadilo. Ako právnik, za ktorého sa vydáva, musel vedieť, že je to čistý politický hon na čarodejnice, bez dopadu na registráciu strany, len čisté zastrašovanie a diskreditovanie. Vtedy tvrdil, že to robí polícia bez ingerencie ministra. Teraz zrazu pri rovnakej aktivite polície vôbec nepochybuje, že to ide od ministra Kaliňáka.

99% - občiansky hlas: Lipšic je pokrytec
Alena Dušatková, volebná líderka 99% z volieb 2012, a Ivan Weiss posielajú Danielovi Lipšicovi darček – balíček liekov na nevoľnosti.

Zažili sme, ako sa štátny orgán v Lipšicom riadenom rezorte nechal zneužiť na špinavú hru proti hnutiu 99% – občiansky hlas, preto, že sa parlamentné strany zľakli, že sa dostaneme do parlamentu.“ – píše Alena Dušatková, volebná líderka 99% z volieb 2012.

„Podarilo sa. 99% sa do parlamentu nedostalo. Dovtedy tak dôležité vyšetrovanie sa zrazu zastavilo – však načo aj pokračovať, “mission accomplished”. Námietky 99% voči zastaveniu trestného stíhania boli prokuratúrou zmetené zo stola. Prokuratúra zjavne nemala, na rozdiel od 99%, ktoré samo podalo námietky voči zastaveniu trestného stíhania, záujem zistiť ako kauza “falšovania podpisov” vznikla.“ – dodáva  vo svojom blogu Peter Mikletič.

Dva mesiace po voľbách príslušné orgány rozhodli, že sa nestal žiaden podvod s podpismi, a že sa Spišiak dopustil konania, za ktoré by bol disciplinárne stíhaný, keby deň pre vydaním uznesenia prokuratúry nebol opustil Policajný zbor SR.

Pre presne takéto správanie musí stará generácia politikov, do ktorej patrí aj Lipšic, ktorý od seba odkukávajú zneužívanie systému odísť a nová generácia prísť.

Karel Zvolský
Tlačový servis 99% – občiansky hlas
0948231777
press@99percent.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.