Na NHL do New Yorku so Snickers pozývajú Jakub Petraník a Thomas Puskailer (FOTO)

BRATISLAVA, 9. apríla 2014 (tlacovasprava.sk) – Fanúšikovia hokeja a súčasne milovníci čokoládových tyčiniek Snickers majú teraz jedinečnú možnosť vybrať sa na zápas NHL do New Yorku. Stačí  si kúpiť akýkoľvek výrobok Snickers a poslať súťažnú sms. V súťaži možno vyhrať nielen zájazd do New Yorku, ale aj 15 tabletov Samsung. Súťaž má 15 kôl a trvá od 21. apríla do 25. mája 2014.

Thomas Puskailer a Jakub Petraník milujú hokej a Snickers!
Thomas Puskailer a Jakub Petraník milujú hokej a Snickers!

„Súťažiť a zabávať sa môže každý. Na spestrenie ďalej ako doplnok k celkovej spotrebiteľskej súťaži Snickers pripravil aj Roadshow so svojím airstream karavanom, ktorá bude prebiehať v mnohých mestách na Slovensku pri vysokých školách, na námestiach, business a obchodných centrách. O zábavu tu nebude núdza – návštevníci sa môžu odfotografovať s „takmer živou“ Joan Collins, zahrať si stiga hokej alebo si zastrieľať na  hokejovú bránku s brankárom. A to sú len niektoré z aktivít, ktoré budú dostupné pri Snickers Airstream karavane,“ informuje Radovan Veselý, brand manažér značky Snickers.

Hokeju fandia aj známi superstaristi Thomas PuskailerJakub Petraník. Počas zimy ich možno občas vidieť na ľadovej ploche a častejšie pred televíznou obrazovkou. Sú veľkými fanúšikmi nielen slovenského hokeja, ale aj NHL.

„Hokej je pre mňa skvelý spôsob ako relaxovať. Potrebujem správnu životosprávu a pohyb, aby som bol pripravený pracovať naplno, často aj neskoro do noci. Najhoršie je, keď som hladný, vtedy sa so mnou nedá vydržať a o spievaní nemôže byť ani reč. Vtedy mi pomôže rýchlo si dať  kúsok čokolády. Rád mám tyčinku Snickers, tá najlepšie zaženie hlad,“  hovorí Thomas Puskailer.

Hokej má rád aj Jakub Petraník, ktorý nám prezradil svoj veľký sen spojený s obľúbeným mestom a hokejovým tímom: „New York je čarovné mesto s neopísateľnou atmosférou,  ten ruch mesta treba zažiť. Ešte nikdy som  nebol na zápase NHL, veľmi rád by som naživo zažil tú atmosféru. Najradšej by som videl samozrejme Islanderov v play off v Madison Square Garden, to by bol splnený sen. Možno sa mi to vďaka súťaži so Snickers už tento rok podarí,“ dodal Jakub.

Fotogaléria:

Sen vidieť naživo zápas NHL v New Yorku alebo ho sledovať na tablete sa môže splniť aj fanúšikom zo Slovenska, ak sa zapoja do súťaže so Snickers. Viac o súťaži a road show nájdete na http://www.snickers.sk

O spoločnosti Wrigley
Wrigley patrí medzi najväčšie spoločnosti v oblasti  výroby a predaja žuvačiek a čokolád na svete. Wrigley má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách  a svoje svetoznáme značky distribuuje vo viac ako 180 krajinách. Medzi obľúbené produkty od spoločnosti Wrigley, ktoré môžete nájsť na Slovensku, patria Snickers, Twix, Mars, Bounty, Skittles, Orbit, Five, Winterfresh, M&M´s a iné. Spoločnosť Wrigley pôsobí ako dcérska firma spoločnosti Mars Incorporated.

Kontakt a bližšie informácie:

Petra Koleňáková,
AMI Communications Slovakia
petra.kolenakova@amic.sk
Suché Mýto 1/C, 811 03 Bratislava
tel.: 0908 725 514

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.