Raiffeisen banka má na Slovensku už 31 pobočiek, Bambulku a Deda Jozefa v reklame (FOTO)

BRATISLAVA, 5. mája 2014 (tlacovasprava.sk) – Raiffeisen banka otvorila tento rok 19 nových pobočiek a aktuálne poskytuje svoje služby už v 31 mestách na Slovensku. Klienti tak nájdu pobočky banky už vo všetkých krajoch. Banka je prvou na Slovensku, ktorá využíva franšízový model, kde riaditelia pobočiek – tzv. franšízisti, prevádzkujú pobočky na základe zakúpenej licencie. Vďaka ich znalosti miestneho prostredia dokážu lepšie spoznať potreby ľudí, ktorí tam žijú a kvalitnejšie im doručiť svoje služby.

Deda Jozefa stvárňuje herec František Kovár a úlohu malej Bambuľky získala Markétka Šarudyová.
Deda Jozefa stvárňuje herec František Kovár a úlohu malej Bambuľky získala Markétka Šarudyová.

Klienti nájdu pobočky aktuálne v týchto mestách:

Bratislava
Banská Bystrica
Čadca
Dunajská Streda
Komárno
Košice
Krupina
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Malacky
Michalovce
Námestovo
Nitra
Nové Mesto nad Váhom
Nové Zámky
Pezinok
Poprad
Prešov
Prievidza
Púchov
Ružomberok
Senec
Skalica
Spišská Nová Ves
Šaľa
Topoľčany
Trenčín
Veľký Meder
Zvolen
Žilina

Od 1. mája  spustila Raiffeisen banka svoju prvú celonárodnú televíznu kampaň. Po 17 mesiacoch od príchodu na slovenský trh, kedy sa banka sústreďovala na lokálne marketingové aktivity, tak môžu tradičnú rakúsku značku vnímať slovenskí klienti už aj z televíznych obrazoviek. Inšpiráciou pre kampaň sa stal známy, dnes už legendárny a stále veľmi populárny seriál Bambuľkine dobrodružstvá. Tento seriál je nielenže mimoriadne obľúbený u generácie, ktorá je cieľovou skupinou banky, ale navyše ideálne komunikuje aj posolstvo Raiffeisen banky a jej benefity.

Deda Jozefa stvárňuje herec František Kovár a úlohu malej Bambuľky získala Markétka Šarudyová. Na nakrúcanie sa bol pozrieť aj autor pôvodného scenáru seriálu Bambuľkine dobrodružstvá Peter Guldan: „Ďakujem novým tvorcom za skvelé spracovanie a citlivý prístup k dedičstvu, ktoré v sebe seriál nesie už od 80-tych rokov.“
Ukážku kampane nájdete tu: http://www.youtube.com/watch?v=JiGhojipvIo

„Seriál symbolizuje to, akí sme a akí sú naši klienti. Sme tu preto, aby sme im zjednodušili život a mohli tak rovnako, ako dedo Jozef a Bambuľka, tráviť svoj čas so svojimi najbližšími,“ vysvetľuje Lucia Suďová, riaditeľka Raiffeisen banky.

Raiffeisen banka priniesla na trh úplne nový, ľudský prístup ku klientom. V jej pobočkách sa necítia ako na úrade, nájdu tam rodinnú atmosféru, milý detský kútik, úplnou samozrejmosťou je šálka kávy. Klienti môžu prísť aj počas prechádzky so svojím psíkom, ktorého čaká v každej pobočke miska vody.

„My sme radi, ak nás klienti navštívia osobne, za transakcie v pobočke neplatia nič navyše. Záleží nám na úsmeve, podaní ruky, ceníme si osobný rozhovor, aby sme porozumeli, čo je pre našich klientov dôležité,“ dodáva Lucia Suďová.

Produkty majú málo parametrov a banka sa vyhýba šikovne formulovaným frázam či chytákom písaným drobnými písmenkami. Klienti sa nemusia báť zbytočného papierovania, zmluva i cenník sú stručné a formulované ľudskou rečou.

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché na pochopenie i používanie. Navyše, každý z našich produktov klienti vybavia na jedinú návštevu. Veríme, že si ich obľúbia, pretože ja budem spokojná len vtedy, ak budú spokojní aj naši klienti,“ uzavrela Lucia Suďová.

Fotogaléria:

Raiffeisen Bank International AG (RBI) považuje za svoj domáci trh tak Rakúsko, kde predstavuje vedúcu korporátnu a investičnú banku, ako aj región strednej a východnej Európy (CEE – Central and Eastern Europe). V regióne CEE prevádzkuje RBI rozsiahlu sieť dcérskych bánk, lízingových spoločností a celú škálu ďalších špecializovaných poskytovateľov finančných služieb na 15 trhoch. RBI je jedinou rakúskou bankou, ktorá pôsobí vo svetových finančných centrách, a zároveň v Ázii, ktorá je ďalšou oblasťou zamerania skupiny. Spolu asi 58 000 zamestnancov poskytuje služby približne 14,6 miliónom klientov vo vyše 3 000 obchodných miestach, z ktorých prevažná väčšina sa nachádza v regióne CEE.

RBI je plne konsolidovaná dcérska spoločnosť spoločnosti Raiffeisen Zentralbank Österreich AG (RZB). RZB nepriamo vlastní približne 60,7 percent kmeňových akcií, zvyšok predstavujú voľne obchodovateľné akcie. Akcie spoločnosti RBI sú kótované na Viedenskej burze cenných papierov. RZB je centrálna inštitúcia skupiny Austrian Raiffeisen Banking Group, čo je najväčšia banková skupina v krajine. Slúži ako centrála pre celú RZB Group vrátane RBI. Raiffeisen Banking Group prevádzkuje v Rakúsku najväčšiu sieť bánk a má najväčší podiel na miestnom trhu, pokiaľ ide o poskytovanie služieb súkromným aj firemným klientom. Zamestnáva 25 000 ľudí a poskytuje služby 2,8 miliónom klientov.

V prípade ďalších otázok kontaktujte:
Martin Krajniak
0911 328 035
martin_krajniak@raiffeisen.sk
http://www.raiffeisen.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.