Výstava Samoter 2014 vo Verone predstaví zemné a stavebné stroje

BRATISLAVA, VERONA, 5. mája 2014 (tlacovasprava.sk) – Jednou z najočakávanejších stavebných svetových akcií je celkom určite medzinárodná výstava Samoter, ktorá sa koná v talianskej Verone spolu s výstavou Asphaltica. Tento rok sa uskutoční už 29. ročník tejto atraktívnej udalosti, a to v dňoch 8. – 11. mája 2014. Už tradične sa stavebný veľtrh koná pod záštitou talianskej vystavovateľskej správy Veronafiere.

Samoter

 Medzinárodná výstava Samoter sa uskutoční v dňoch 8. – 11. mája 2014.

Medzinárodná výstava Samoter sa uskutoční v dňoch 8. – 11. mája 2014.

Ústrednou témou Samoteru je udržateľnosť v odvetví stavebníctva v najširšom zmysle ekonomickej, sociálnej a environmentálnej zodpovednosti. Cieľom veľtrhu je ponúknuť návštevníkom nový uhol pohľadu v ústredných témach, ako sú napríklad: vzťah medzi životným prostredím a ekonomikou, právne predpisy na stavbách, produkty a nástroje, etika a dizajn a mnoho ďalších.

Vzťahy s vládou a príslušnými ministerstvami s cieľom určiť účinné opatrenia na podporu rozvoja tohto odvetvia, prichádzajúci medzinárodní operátori, taliansky trh, na mieru šitá účasť pre spoločnosti (od akcií na propagáciu, organizáciu, po zmluvy) – to sú kľúčové body 29. ročníka Samoteru, medzinárodní výstavy venované stavebným strojom.

Viac informácii o veľtrhu Samoter nájdete na: http://www.samoter.com

Asphaltica

Tento rok sa bude Samoter po prvýkrát konať v spojení s výstavou Asphaltica, ktorá sa zaoberá riešením a technológiami pre stavbu, bezpečnosť a infraštruktúru ciest.

Viac informácii o veľtrhu Asphaltica nájdete na: http://www.asphaltica.it

Vystavovateľská správa Veronafiere

Veronafiere sa zaoberá organizáciou veľtrhov už viac ako sto rokov. Vďaka strategickej polohe Verony patrí k najväčším a najdôležitejším organizátorom veľtrhov minimálne v európskom meradle. V priebehu rokov sa vystavovateľská správa Veronafiere niekoľkokrát prispôsobila požiadavkám verejnosti a okrem potravinárskeho a poľnohospodárskeho sektoru, ktorý bol vždy hlavným smerom, sa začala zaoberať aj inými oblasťami ako napríklad stavebníctvom, dopravou, cestovným ruchom a inými. Veronafiere kontinuálne podporuje podniky v ich stratégii dobývania medzinárodných trhov.

Viac o Veronafiere nájdete na: http://www.veronafiere.it.

Fotogaléria:

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte:
Mgr. Martina Pašteková, Omnimedia Public Relations, s.r.o.
E-mail: pastekova@omnimedia.sk
Tel.:   +421 240 200 828,  +421 917 958 014

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.