Pozrite sa, kto vyhral automobil Honda Civic Tourer v súťaži OMV MaxxMotion

BRATISLAVA, 6. mája 2014 (tlacovasprava.sk) – Veľké  emócie sprevádzali pani Bielikovú z Bratislavy, keď preberala kľúče od novučičkého automobilu Honda Civic Tourer, ktorý vyhrala v súťaži s palivami OMV MaxxMotion.

Čerpaciu stanicu OMV má pri dome a aj pri práci v Bratislave, je členkou bonusového klubu OMV SMILE & DRIVE, palivo OMV tankuje pravidelne. Zdalo by sa, že hlavnej cene, Honde Civic Tourer, sa v takejto konštelácii nedá vyhnúť. A ani nedalo – avšak pani Bieliková si išla natankovať výhernú stieraciu kartičku súťaže OMV s prémiovými palivami MaxxMotion až na  pumpu OMV v Novom Meste nad Váhom.

„Je to naozaj veľká výhra a moje emócie sú práve tak veľké“, povedala pani Bieliková pri prevzatí výhry na čerpacej stanici OMV na Zlatých Pieskoch v Bratislave. Auto jej odovzdala pani Ľubica Slabejová, vedúca marketingového oddelenia OMV. Pri odovzdávaní bol aj Patrik Šolc, riaditeľ zastúpenia značky Honda na Slovensku.

Súťaž s názvom "MaxxMotion – Tankujte na OMV a vyhrajte nový automobil Honda Civic Tourer" prebiehala v zimných mesiacoch a bola ukončená 28. februára.
Súťaž s názvom “MaxxMotion – Tankujte na OMV a vyhrajte nový automobil Honda Civic Tourer” prebiehala v zimných mesiacoch a bola ukončená 28. februára.

Súťaž s názvom “MaxxMotion – Tankujte na OMV a vyhrajte nový automobil Honda Civic Tourer” prebiehala v zimných mesiacoch a bola ukončená 28. februára. Zákazník každej čerpacej stanice OMV pri natankovaní aspoň 25 litrov paliva MaxxMotion získal stieraciu kartu, vďaka ktorej mohol získať viac ako 100 000 cien. Hlavnou cenou bola práve nová Honda Civic Tourer.

Na čerpacích staniciach OMV tankujem pravidelne. Zvyčajne tankujem benzín OMV Super 95, ale minimálne raz do mesiaca natankujem MaxxMotion, odporučili mi to v servise, pretože zlepšuje výkonnosť motora. Keď sa trochu upokojím, moja prvá cesta povedie domov a potom s rodinou cez víkend pôjdeme niekde na dlhší výlet“, hovorí pani Bieliková.

„Každý rok je na túto súťaž skvelý ohlas zákazníkov – zároveň vidíme, že zákazníci, ktorí vyskúšajú v rámci súťaže palivá MaxxMotion pri nich, aspoň čiastočne zostávajú, lebo vidia ich pozitívny účinok. Dúfam, že pani Bieliková si spojenie špičkového auta a špičkového paliva užije čo najviac kilometrov“, vyjadrila sa Ľubica Slabejová, vedúca marketingového oddelenia OMV Slovensko.

Produktový rad značky MaxxMotion od OMV pozostáva z dvoch prémiových benzínovOMV MaxxMotion 95OMV MaxxMotion 100 a z prémiovej nafty MaxxMotion Diesel. Všetky uvedené palivá obsahujú vysokokvalitné aditíva, vďaka ktorým palivá maximalizujú účinnosť motora, produkujú excelentný výkon v kombinácií s nižšou spotrebou a šetria životné prostredie vďaka nižším emisiám.

Tankovanie prémiových palív MaxxMotion prispieva k menšiemu množstvu usadenín a k vynikajúcej prevádzke motora, čo vedie k jeho predĺženej životnosti a väčšiemu počtu najazdených kilometrov na jednu nádrž.

OMV Slovensko, s.r.o.
Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 94 čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 60 prevádzok VIVA snacky, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 183 ľudí a 1100 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Pre ďalšie informácie, prosím kontaktujte:
Grayling Slovakia
Jana Riečanská,  Palisády 36, 811 06 Bratislava
Tel.: +421 2 5920 1410
jana.riecanska@grayling.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.