Oil&nonoil-S&TC 2014 predstaví nielen alternatívne palivá

BRATISLAVA, 26. mája 2014 (tlacovasprava.sk) – Jeden z najvýznamnejších medzinárodných veľtrhov prezentujúcich možnosti a technológie pre Európsky palivový sektor sa uskutoční v talianskej Verone. Tento rok sa koná 9. ročník tejto atraktívnej udalosti, a to v dňoch 27. – 29. mája 2014. Už tradične sa veľtrh koná pod záštitou talianskej veľtrhovej správy Veronafiere.

Oilnonoil-S&TC

Na veľtrhu venovanému hlavne obchodu s palivom, umývacím linkám, uskladneniu a preprave paliva sa predstaví viac ako 100 vystavujúcich spoločností z celého sveta. Na programe sú prezentácie nového prieskumu trhu umývacích liniek a tiež 3. ročník Dňa zemného plynu. Návštevníci sa ďalej môžu tešiť na konferencie o dôležitých medzinárodných témach z odboru ako napríklad: dopady európskej ropnej recesie na trh distribúcie pohonných hmôt či Vývoj LNG (skvapalneného zemného plynu) pre nákladné vozidlá.

Oil&nonoil-S&TC 2014
Oil&nonoil-S&TC 2014

Oilnonoil-S&TC je kľúčovou udalosťou pre všetkých odborníkov zaoberajúcich sa oblasťou distribúcie palív a umývacích liniek a ponúkne mnoho príležitostí pre výmenu informácií a prístup k novým konceptom vďaka bohatému zoznamu konferencií, seminárov a workshopov. Rôzne časti výstavy sú venované napr. alternatívnym palivám, autoservisom, umývacím linkám, uskladneniu a doprave palív.

Prvý prieskum trhu umývacích liniek zameraný na poskytnutie aktuálnych informácií o trendoch a požiadavkách v oblasti umývania áut a jeho výsledky budú prezentované v rámci veľtrhu dňa 27. mája.

Na programe druhého dňa veľtrhu je 3. ročník Dňa zemného plynu, venovaný zemnému plynu pre dopravu, na ktorom sa budú riešiť politické, ekonomické a priemyslové voľby potrebné pre rozvoj zemného plynu ako transportného paliva v Europskom kontexte.

Viac informácií o Oil&NonOil nájdete tu.

Vystavovateľská správa Veronafiere

Veronafiere sa zaoberá organizáciou veľtrhov už viac ako sto rokov. Vďaka strategickej polohe Verony patrí k najväčším a najdôležitejším organizátorom veľtrhov minimálne v európskom meradle. V priebehu rokov sa vystavovateľská správa Veronafiere niekoľkokrát prispôsobila požiadavkám verejnosti a okrem potravinárskeho a poľnohospodárskeho sektoru, ktorý bol vždy hlavným smerom, sa začala zaoberať aj inými oblasťami ako napríklad stavebníctvom, dopravou, cestovným ruchom a inými. Veronafiere kontinuálne podporuje podniky v ich stratégii dobývania medzinárodných trhov.

Viac o Veronafiere nájdete na: www.veronafiere.it.

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte:
Mgr. Martina Pašteková, Omnimedia Public Relations, s.r.o.
E-mail: pastekova@omnimedia.sk
Tel.:   +421 240 200 828,  +421 917 958 014

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.