Zubná pasta pre mužov: S White Now Men prichádza koniec spoločnej pasty v rodinnej kúpeľni!

BRATISLAVA, 3. júnaa 2014 (tlacovasprava.sk) – Nie je žiadnym tajomstvom, že úsmev je jednou z hlavných zbraní mužov pri dobíjaní ženského srdca. Je však známe, že mužské zuby sú žltšie. Preto značka Signal prichádza s revolučnou novinkou White Now Men, prvou zubnou pastou vyvinutou špeciálne pre mužov! Signal White Now Men rozžiari úsmev „lovca“ už po jednom použití!

Pre intenzívne svieži dych prichádza Signal White Now Men Deep Cool, ktorá okrem bieliaceho účinku ohúri aj výnimočne silnou mentolovou príchuťou.
Pre intenzívne svieži dych prichádza Signal White Now Men Deep Cool, ktorá okrem bieliaceho účinku ohúri aj výnimočne silnou mentolovou príchuťou.

Muži sú od žien odlišný takmer vo všetkom, nevynímajúc zuby. Mužské zuby sú totiž vo všeobecnosti žltšie ako u nežnejšieho pohlavia. Okrem iného za to môže pitie čaju, kávy, červeného vína a v neposlednom rade fajčenie, pričom muži toho skonzumujú jednoducho viac, čo sa odráža aj na ich úsmeve. Značka Signal preto uvádza na trh revolučnú novinku White Now Men, jedinú zubnú pastu na svete vyvinutú špeciálne pre mužov!

Signal White Now Men vďaka jedinečnej technológii bluelight dokáže prostredníctvom milónov modrých okamžite bieliacich častíc dosiahnuť efekt belšieho a žiarivejšieho úsmevu už po jednom použití, pričom je navrhnutá špeciálne na mužské zuby. Na trh sa dostáva v dvoch variantoch Superpure a Deep cool pre uspokojenie intenzívnych pánskych chutí. Signal White Now Men Superpure je vďaka svojmu zloženiu účinná proti škvrnám na zuboch od nikotínu, kávy, čaju a červeného vína a vďaka svojej sviežej príchuti je navyše dokonale osviežujúca.

Pre intenzívne svieži dych prichádza Signal White Now Men Deep Cool, ktorá okrem bieliaceho účinku ohúri aj výnimočne silnou mentolovou príchuťou. Doprajte svojmu partnerovi belší úsmev, ktorý vám bude venovať častejšie!

Novinka Signal White Now Men je už dostupná na trhu. Odporúčaná maloobchodná cena výrobku je 2,89 €.

Fotogaléria:

Pre viac informácií kontaktujte:
Filip Púchovský
e-mail: filip.puchovsky@forpr.sk
telefón: +421 903 536 283

O spoločnosti Unilever

Spoločnosť Unilever ponúka vo viac ako v 190 krajinách 11 kategórií obsahujúcich 400 značiek potravín, výrobkov pre starostlivosť o domácnosť a výrobkov pre osobnú starostlivosť.  Najúspešnejších 15 značiek dosahuje obrat viac ako 1 miliardu ročne. Dokáže preto osloviť také množstvo ľudí ako žiadna iná spoločnosť. V roku 2012 táto spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 173 000 ľudí po celom svete, dosiahla obrat 49,8 miliardy eur. Jej výrobky používajú každý deň dve miliardy ľudí.

Spoločnosť Unilever je zaviazaná k zodpovednému správaniu. Verí, že s pomocou 2 miliárd svojich zákazníkov dokáže zmeniť svet k lepšiemu. Spoločnosť Unilever založila v roku 2012 nadáciu „The Unilever Foundation“, ktorá sa zameria na kvalitu života hneď v niekoľkých oblastiach: hygienické podmienky, prístup k čistej a pitnej vode, výživa a lepší životný štýl. V tejto súvislosti uzavrel Unilever partnerstvo s piatimi globálnymi neziskovými organizáciami: UNICEF,  Oxfam, World Food Programme, PSI a Save the children.

V novembri 2010 bol predstavený Unilever Sustainable Living Plan (Unilever Plán Udržateľného Rozvoja), ktorý si kladie za cieľ pomôcť viac ako jednej miliarde ľudí zlepšiť ich zdravie, hygienické podmienky a životnú úroveň, využívať 100 % poľnohospodárskych surovín z udržateľných zdrojov a zmierniť dopad na životné prostredie do roku 2020 o celú polovicu. Spoločnosť Unilever sa už 14. rok drží v čele rebríčku Dow Jones Sustainability Index v kategórii potravín. Tento index čiastočne vychádza z hospodárenia, sociálnych záväzkov, vplyvu na životné prostredie a výsledkov spoločnosti.

Spoločnosť Unilever bola založená pred 120 rokmi a svoju slovenskú pobočku zriadila v roku 1993. Unilever Slovensko, spol. s r. o. – s hlavným sídlom v Bratislave – je súčasťou regiónu Central and Eastern Europe spolu s ďalšími 17 pobočkami. Unilever Slovensko, spol. s r. o. má v súčasnosti 120 zamestnancov.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.