Značka ODABAN – záchrana pre tých, čo trpia nadmerným potením a bežný antiperspirant nezaberá

BRATISLAVA, 18. júna 2014 (tlacovasprava.sk) – Podávania rúk sa už obávať nemusíte! Podávanie ruky je bežný spoločenský rituál, ktorý vykonávame automaticky a ani sa nad ním vôbec nepozastavujeme. Pokiaľ nám však niekto nepodá ruku vlhkú alebo mokrú od potu alebo máme mokrú ruku my sami… Je to aj Váš problém a preto sa hanbíte svoju ruku podávať?

Poznáme jedno veľmi účinné a komfortné riešenie tohto problému. Je to špeciálny krém na ruky, vďaka ktorému dostanete svoj nepríjemný problém pod kontrolu.

V čom spočíva jeho tajomstvo? ODABAN lotion reguluje vylučovanie potu na dlaniach, a to tak, že vytvorí s proteínom na koži tzv. zátky, ktoré uzavrú póry regulujúce vylučovanie potu v dlaniach. Stačí naniesť malé množstvo a môžete sa smelo zúčastniť „tradičného spoločenského rituálu“ bez obáv. Účinok je okamžitý. Krém sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva mastný film a ani sa nelepí. Vďaka svojmu zloženiu je ODABAN dobre znášaný aj v kombinácii s pracovnými rukavicami. Možno ho využiť pri náročnej manuálnej práci s náradím, rovnako ako pri výkone ďalších profesií, ktoré vyžadujú nosenie rukavíc ako napríklad lekári, kozmetičky…

Už žiadne mapy v podpazuší a na oblečení!

Potíte sa predovšetkým v podpazuší a žiadny antiperspirant Vám nepomáha? Skúste ODABAN sprej, neuveriteľne účinný antiperspirant s vysokými antiperspiračnými účinkami regulujúcimi silné potenie v oblasti podpazušia. Používa sa rovnako ako bežný sprej a  funguje 24 hodín. Vďaka nemu už môžete chodiť v bielom tričku či košeli  bez obáv, že váš outfit pokazia nažltlé škvrny od potu. Účinnou látkou, ktorá vám s nadmerným  potením pomôže, je chlorid hlinitý, ktorý je opradený mýtami o alergických reakciách. Nemusíte však mať strach.

Podráždenie vzniká pri zlom použití a nevhodnej aplikácii ako napríklad roll-on. Roll-on aplikáciou sa dostane do chloridu hlinitého voda obsiahnutá v pote a tá má za príčinu chemickú reakciu, ktorá sa potom na koži prejavuje pálením. ODABAN® sprej je hermeticky uzavretý a rozprašovač umožňuje presné dávkovanie. Je vhodný pre všetky typy pleti a na väčšinu problematických častí tela. Vďaka aplikácii rozprašovačom bez problému vyriešite aj spotený chrbát.

Riešenie pre nohy aj topánky.

Sprej Odaban môžete použiť aj na nohy. Pri pravidelnom a už krátkodobom, používaní sa produkcia potu na nohách výrazne zníži. Ak vám sprej pomohol a zapáchajú vám už len topánky, nasypte do nich púder ODABAN. Získate dokonalú ochranu pred zápachom. Prírodné účinné látky zároveň šetrne revitalizujú chodidlá.

Nedovoľte nadmernému poteniu aby vám znepríjemňovalo život a používajte ODABAN vo forme, ktorá je pre Vás najúčinnejšia. Odaban sprej, Odaban krém na ruky a Odaban  púder, sú traja spoľahliví pomocníci v boji proti poteniu a následnému nepríjemnému zápachu potu.

Viac na http://www.odaban-cz.cz.

Kontakt pre médiá:
Mgr. Jana Demková
+PR manager
Omnimedia Public Relations s r.o.
Hviezdna 38
82106 Bratislava
T: 00421 2 40200824
M: 00421 903 252 665

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.