Nový portál KINOCOLA prináša slovenské a české filmy online za symbolický poplatok alebo paušál

BRATISLAVA, 20. júna 2014 (tlacovasprava.sk) – Nový filmový portál KINOCOLA sa verejnosti predstaví na tohtoročnom Art Film Feste. Databáza má ambíciu sprístupniť filmy rôznych žánrov a dať divákom šancu pozrieť si obľúbené snímky alebo tie, ktoré nestihli vidieť v kinách. Jej súčasťou sú informácie o tvorcoch, fotografie z nakrúcania, filmy o filme ale aj pripravované novinky. Priestor dostanú aj diváci, ktorých chce KINOCOLA prepojiť s filmármi prostredníctvom blogov, komentárov a hlasovaním o obľúbených filmoch.

KINOCOLA
Nový filmový portál KINOCOLA

Filmový obsah bude symbolicky spoplatnený jednorázovými poplatkami alebo paušálom. Platby bude možné realizovať pomocou SMS alebo bankovej úhrady.  Predplatitelia PIANA získajú k službe prístup automaticky.

Tvorcovia portálu sú samotní filmári, ktorí chcú bojovať proti pirátstvu: “Projekt Kinocola založili filmári. Každým filmom, ktorý si pozriete, aktívne prispievate k financovaniu nových filmov a pomáhate bojovať proti internetovému pirátstvu. Veľmi si to ceníme a uvítame aj Vašu spätnú väzbu na slovenské a české filmy.”

KINOCOLU bude možné nájsť na jej webových stránkach http://www.kinocola.sk, http://www.kinocola.czhttp://www.kinocola.com, ako súčasť set-up boxov alebo obsahu zazmluvnených partnerov. Úvodná ponuka bude k dispozícii už  22. júla 2014.

Viac informácií zaznie na verejnej tlačovej konferencii v utorok 24. 6. 2014 o 11.00 v Kúpeľnej dvorane v Trenčianskych Tepliciach na festivale Art Film Fest http://www.artfilmfest.sk.

Kontakt:
Jana Kluková
jana@kinocola.com
+421 948 629 990

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.