Vyhlásenie spoločnosti POHOTOVOSŤ, s.r.o. k športovému areálu SAR v Rači

BRATISLAVA, 27. júna 2014 (tlacovasprava.sk) – Vzhľadom k dezinformáciám publikovaným v denníku SME 26.6. a 27.6. 2014 činí spoločnosť POHOTOVOSŤ, s.r.o. vyhlásenie, že nie je a nehodlá byť investorom do športového areálu SAR v Rači.

Žiaden z autorov myšlienky projektu SAR v Rači a žiaden z investorov do projektu doposiaľ neoslovil spoločnosť POHOTOVOSŤ, s.r.o., aby sa finančne alebo inou formou podieľala na výstavbe areálu. Podľa našich informácií nebola investormi a autormi projektu oslovená ani Nadácia otvorených očí, prostredníctvom ktorej spoločnosť POHOTOVOSŤ, s.r.o. realizuje verejnoprospešné aktivity.

Spoločnosť POHOTOVOSŤ s.r.o. nestojí v pozadí tejto investície a finančné prostriedky na výstavbu areálu budú podľa vyjadrenie realizačného tímu projektu prostriedkami súkromných investorov a projektového financovania z úverov. Pokiaľ je nám známe, športovci, tréneri a súkromné osoby, ktoré v skutočnosti stoja za projektom SAR ako investori oslovili projektový tím developmentu holdingu LBG, aby na základe skúsenosti s developmentom a zabezpečením financovania investičnej výstavby poskytol zázemie pre development a projektové financovanie takejto komplexnej developerskej aktivity.

Spoločnosť POHOTOVOSŤ, s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí 13 rokov na trhu krátkodobých úverov a za 13 rokov uspokojila viac ako 460 000 žiadostí o úvery živnostníkov, alebo občanov, ktorí majú pravidelný príjem, ale čelia krátkodobému nedostatku disponibilnej hotovosti. Spoločnosť má viac ako 140 zamestnancov a obsluhuje svojich klientov prostredníctvom vlastnej siete 44-och kamenných pobočiek v centrách okresných miest Slovenska a v ďalších 90-tich pobočkách siete viazaných finančných agentov registrovaných v NBS.

POHOTOVOSŤ, s. r. o.
Pribinova 25, 811 09 Bratislava
info@pohotovost.sk
Tel:  +421 2 209 04 155
+421 2 209 04 551
Fax: +421 2 209 04 209

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.