*
článok
Reklama & Marketing, TLAČOVÉ SPRÁVY

Nové dresy FC Barcelona na sezónu 2014/15: Pribudol na nich nový globálny sponzor

BARCELONA, Španielsko, 1. júna 2014 (tlacovasprava.sk) –  Svetový výrobca domácich spotrebičov predstavuje svoje nové logo, ktoré sa bude objavovať na rukávoch tímových dresov počas nasledujúcich štyroch rokov. Globálna značka domácich spotrebičov a FC Barcelona budú spolupracovať na globálnej marketingovej stratégii a na stratégii spoločenskej zodpovednosti.

FC  Barcelona a Beko oznámili 1. júna 2014 podpis novej dohody, na základe ktorej sa výrobca domácich spotrebičov stane celosvetovým partnerom futbalového klubu na nasledujúce štyri roky.

Nové dresy boli predstavené na štadióne klubu FC Barcelona' Camp Nou stadium za účasti Mustafu V. Koça, predsedu predstavenstva holdingu Koç Holding; Leventa Çakıroğlu, prezidenta Koç Holding Durable Goods Group a Arçelika A.Ş, CEO hodlingu. Zúčastnil sa tiež Josep Maria Bartomeu, prezident klubu FC Barcelona a Javiera Faus i Santasusana; viceprezidenta FC Barcelona.

Nové dresy boli predstavené na štadióne klubu FC Barcelona’ Camp Nou stadium za účasti Mustafu V. Koça, predsedu predstavenstva holdingu Koç Holding; Leventa Çakıroğlu, prezidenta Koç Holding Durable Goods Group a Arçelika A.Ş, CEO hodlingu. Zúčastnil sa tiež Josep Maria Bartomeu, prezident klubu FC Barcelona a Javiera Faus i Santasusana; viceprezidenta FC Barcelona.

Na základe uzavretej dohody sa bude nové logo Beko, ktoré firma predstavila včera, objavovať na rukávoch hráčskych dresov futbalového tímu a tiež na tréningovom výstroji – čo je prvýkrát spomedzi všetkých komerčných značiek. Beko sa stane prvým komerčným brandom, ktorý bude profitovať z trvalej prítomnosti loga na rukávoch tímových dresov.

Nové dresy boli predstavené včera na štadióne klubu FC Barcelona’ Camp Nou stadium za účasti Mustafu V. Koça, predsedu predstavenstva holdingu Koç Holding; Leventa Çakıroğlu, prezidenta Koç Holding Durable Goods Group a Arçelika A.Ş, CEO hodlingu. Zúčastnil sa tiež Josep Maria Bartomeu, prezident klubu FC Barcelona a Javiera Faus i Santasusana; viceprezdienta FC Barcelona.

FC Barcelona a Beko spájajú svoje dve globálne značky s cieľom spoločne realizovať kľúčové marketingové stratégie a oblasť spoločenskej zodpovednosti.

Partnerstvo bude symbolizovať logo Beko na rukáve tímového trička klubu na všetkých zápasoch Španielskej futbalovej ligy a Pohárových zápasov v sezóne 2014/15 a takisto aj počas priateľských zápasov a letných turnajov.

Počas oznámenia spolupráce na štadióne Camp Nou, predseda predstavenstva Koç holdingu Mustafa V. Koç, povedal: „Je pre mňa veľkým potešením byť súčasťou takéhoto významného momentu, ktorý spája dve svetovo renomované značky: Beko a FC Barcelona. Expanzia spoločnosti Beko na globálne trhy je úspešným príbehom. Medzinárodné uznanie a ocenia pre Beko, ktoré získalo za svoje inovatívne produkty a vyspelé technológie, nás tešia a sme na ne hrdí. Takéto výsledky nás povzbudzujú, aby sme pokračovali v tom, čo robíme a urobili toho ešte viac. Dnes je začiatok toho, čo, som presvedčený, bude dlhým a obojstranne výhodným partnerstvom medzi Bekom a FC Barcelona, pretože obe značky vyznávajú mnoho podobných hodnôt, inšpirácií a veria v rovnaké hodnoty.”

Partnerstvo bude symbolizovať logo Beko na rukáve tímového trička klubu na všetkých zápasoch Španielskej futbalovej ligy a Pohárových zápasov v sezóne 2014/15 a takisto aj počas priateľských zápasov a letných turnajov.

Partnerstvo bude symbolizovať logo Beko na rukáve tímového trička klubu na všetkých zápasoch Španielskej futbalovej ligy a Pohárových zápasov v sezóne 2014/15 a takisto aj počas priateľských zápasov a letných turnajov.

Pán Koç dodal: „Motto klubu FC Barcelona je „Més que un club” (Viac, než klub), a podobne, Beko sa vždy usiluje, aby robilo viac a viac dobrých vecí. Viem, že spolu, Beko a FC Barcelona dosiahnu v najbližších rokoch skvelé veci”.

Josep Maria Bartomeu, prezident FC Barcelona dodal: „FC Barcelona je hrdá, že Beko sa stalo súčasťou rodiny „Barcy”. Beko už v minulosti spolupracovalo so športom, najmä s basketbalom a teraz vložilo dôveru do Barcy a my sme vložili dôveru do Beka. Spolu začíname novú cestu, ktorá, som presvedčený, prinesie obom stranám veľkú spokojnosť. Je to spoločná cesta založená na spoločných ideách a hodnotách ako je dôslednosť, snaha o precíznosť, tímová práca, inovácie, globálne výzvy a vášeň pre to, čo robíme.“

„Táto aliancia s Bekom a Arçelik Group z holdingu Koç Holding je pre nás mimoriadnym potešením. Ako som povedal predtým, vieme, že Barca je veľmi populárna a obľúbená v Turecku – odhadujeme, že tam máme 10-miliónov fanúšikov a sme teda najpopulárnejším klubom v krajine. Sú to lojálni fanúšikovia, ktorí poznajú našu jedinečnú povahu a vedia, že sme „viac, než klub”. Pre Barcu je toto rovnako dôležité, ako športový úspech.”

Pán Çakıroğlu povedal: „Beko je inšpirované ľuďmi. Táto inšpirácia nám pomohla vyrásť a stať sa globálnou spoločnosťou. A naďalej nám pomáha udržiavať našu víziu, nastaviť správne smerovanie a navigovať nás do cieľa. Počas toho, ako Beko rástlo, sme stále boli odhodlaní čosi vracať naspäť do komunít, kde sa pohybujeme. Sme hrdí, že sme partnerom FC Barcelona, keďže tak oni ako aj my veríme, že sila športu dokáže robiť veci inými.”

Viac aj tu: Intel partnerom FC Barcelona: Logo je rafinovane ukryté na vnútornej strane dresov v duchu hesla Intel Inside (FOTO)

„Okrem toho, s potešením využívame tento historický moment na prvé predstavenie nášho nového loga, ktoré reprezentuje dynamického a inovatívneho ducha značky Beko. Veríme, že je to štart novej, úžasnej kapitoly príbehu značky Beko, ktorá je založená na tom, že Beko môže pre vás meniť veci k lepšiemu.” Tak ako FC Barcelona, aj Beko má dlhodobú a hrdú tradíciu v prinášaní zmien do životov ľudí. Vďaka neustále zlepšujúcim sa štandardom a novým základom, Beko uspelo na celom svete. V ďalších mesiacoch tohto roka sa dozviete viac o našom programe “zmena k lepšiemu”. Časť z neho zrealizujeme spoločne s FC Barcelona.

Pre ďalšie informácie prosíme kontaktujte 

Martin Stolarik
Product Manager and Trainer
BEKO Slovakia s.r.o.
Suché mýto 1, 811 03 Bratislava
martin.stolarik@beko.com

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: